Odbojnik TIP-ON BLUM krótki biały

956.1004

Odbojnik TIP-ON BLUM TIP-ON do drzwi 956.1004

  • Rodzaj mocowania: wpuszczany, po stronie uchwytu
  • Droga uwolnienia: 1.5 mm
  • Materiał: tworzywo Kolor / Powierzchnia: biała
  • Łatwe otwieranie przez naciśnięcie
  • Do drzwi nakładanych
  • Regulacja głębokości: +4/-1 mm
  • Regulacja jest zintegrowana w odbojniku, umożliwia to regulację TIP-ON do nawiercania
  • Do stosowania z zawiasami Blum bez sprężyny

Więcej szczegółów

14,29 zł brutto

Więcej informacji

BLUM TIP-ON do drzwi w wersji standardowej, z magnesem, to innowacyjne i wysoce funkcjonalne rozwiązanie, które rewolucjonizuje sposób otwierania i zamykania drzwi. Model TIP-ON 956.1004 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu użytkownikom doskonałego komfortu obsługi oraz eleganckiej estetyki, tworząc tym samym wyjątkową wartość dla mebli.

Jednym z kluczowych aspektów tego rozwiązania jest jego rodzaj mocowania - wpuszczany po stronie uchwytu. Dzięki temu, meble zyskują minimalistyczny design, a drzwi pozostają pozbawione widocznych uchwytów, co nadaje całości elegancji i nowoczesności.

Droga uwolnienia wynosząca 1.5 mm to cecha, która umożliwia delikatne otwieranie drzwi poprzez subtelny nacisk. Ten mechanizm zapewnia nie tylko lekkość obsługi, ale także minimalizuje hałas i opór, tworząc spokojne i przyjemne doświadczenie użytkowania.

Wykorzystany materiał, czyli trwałe tworzywo, w połączeniu z białym kolorem i elegancką powierzchnią, nadają TIP-ONowi nie tylko wyjątkowy wygląd, ale także odporność na codzienną eksploatację. To oznacza, że użytkownicy mogą cieszyć się zadowalającym działaniem tego mechanizmu przez długi czas.

TIP-ON do drzwi jest idealny dla drzwi nakładanych, co sprawia, że nie tylko dodaje meblom estetyki, ale także eliminuje konieczność stosowania tradycyjnych uchwytów. Regulacja głębokości o zakresie +4/-1 mm, która jest zintegrowana w odbojniku, umożliwia dostosowanie mechanizmu do konkretnych wymagań i preferencji. To szczególnie przydatne w przypadku montażu z nawiercaniem, gdzie precyzyjne dopasowanie jest kluczowe.

Ten model TIP-ON jest kompatybilny z zawiasami Blum bez sprężyny, co zapewnia spójność działania i estetyki. Może być stosowany zarówno z nawiercaniem, jak i w połączeniu z adapterem, co daje użytkownikom większą elastyczność i różnorodność opcji montażu.

BLUM TIP-ON do drzwi w wersji standardowej z magnesem to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną unikalnego sposobu otwierania drzwi. Dzięki łatwemu otwieraniu przez naciśnięcie oraz regulacji głębokości, ten mechanizm wprowadza nowy poziom komfortu do użytkowania mebli. Kompatybilność z zawiasami Blum i możliwość montażu z adapterem to cechy, które zwiększają wszechstronność tego rozwiązania. Trwałe tworzywo, minimalistyczny design oraz łatwość montażu to tylko niektóre z zalet, które czynią TIP-ON BLUM nieodzownym elementem dla projektów meblowych dążących do doskonałości zarówno w funkcjonalności, jak i estetyce.