Odbojnik TIP-ON BLUM długi biały z magnesem

956A1004 BIAŁE

System TIP-ON stanowi mechaniczne wsparcie otwierania mebli z frontami bez uchwytów, umożliwiając automatyczne otwieranie po krótkim ich naciśnięciu, a do zamknięcia wystarcza delikatny docisk. Aby zapewnić optymalną wydajność, zaleca się stosowanie TIP-ON w połączeniu z zawiasami CLIP top. Dodatkowo, mechanizm TIP-ON jest kompatybilny również z siłownikami AVENTOS.

Więcej szczegółów

17,93 zł brutto

Opis

Cena zaszt

Więcej informacji

TIP-ON do drzwi 956A1004

  • Rodzaj mocowania: wpuszczany, po stronie uchwytu
  • Droga uwolnienia: 1.5 mm
  • Materiał: tworzywo
  • Kolor / Powierzchnia: biała
  • Długość części wpuszczanej w korpus wynosi 76mm, zaś droga uruchamiania, czyli długość części wypychającej drzwi, wynosi 38mm

Odbojnik TIP-ON BLUM długi biały z magnesem, model 956A1004, to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie systemów otwierania drzwi meblowych. Ten wpuszczany odbojnik został zaprojektowany specjalnie dla drzwi nakładanych, umożliwiając łatwe i płynne otwieranie frontów meblowych bez konieczności użycia tradycyjnych uchwytów. Charakteryzuje się on precyzyjną konstrukcją oraz wysoką jakością wykonania, co stanowi doskonałą odpowiedź na rosnące potrzeby estetyczne i funkcjonalne współczesnych wnętrz.

Jednym z kluczowych elementów tego odbojnika jest jego droga uwolnienia, wynosząca 1.5 mm. Ta precyzyjnie skonstruowana odległość gwarantuje, że drzwi meblowe otworzą się bezproblemowo i płynnie, reagując na delikatny nacisk. To wyjątkowe rozwiązanie zapewnia użytkownikom wygodę i komfort użytkowania, eliminując potrzebę ciągłego szukania uchwytów czy klamek.

Odbojnik TIP-ON 956A1004 wyróżnia się również swoją długością części wpuszczanej w korpus, wynoszącą 76 mm oraz długością części wypychającej drzwi, która to ma 38 mm. Ta doskonale wyważona proporcja pozwala na precyzyjne działanie odbojnika i zapewnia jego skuteczność w codziennym użytkowaniu.

Jednym z głównych atutów tego rozwiązania jest jego wszechstronność. Odbojnik TIP-ON 956A1004 został zaprojektowany z myślą o frontach bezuchwytowych. Może być stosowany w połączeniu z zawiasami bez sprężyny lub z odwrotną sprężyną, umożliwiając otwieranie drzwi za pomocą delikatnego nacisku. Dzięki temu, użytkownicy mogą cieszyć się minimalistycznym designem mebli, bez zbędnych uchwytów, które często mogą zakłócać estetykę wnętrza.

Ten model odbojnika może być także wykorzystany w połączeniu z systemem podnośników AVENTOS. Daje to użytkownikom dodatkowe możliwości aranżacji, umożliwiając otwieranie frontów meblowych w sposób ergonomiczny i praktyczny.

Montaż odbojnika TIP-ON jest niezwykle prosty i elastyczny. Może być on wpuszczany w front mebla lub stosowany w połączeniu z adapterem. Dzięki tej elastyczności, producenci mebli oraz użytkownicy indywidualni mogą dostosować jego wykorzystanie do specyfikacji danego projektu.

Jednym z dodatkowych atutów odbojnika TIP-ON 956A1004 jest jego możliwość regulacji głębokości. Pozwala ona na dostosowanie działania odbojnika do konkretnych potrzeb i wymagań, umożliwiając precyzyjne dopasowanie do mebla. Regulacja ta jest zintegrowana w samym odbojniku, co ułatwia proces montażu i umożliwia jego precyzyjną kalibrację.

Kolor biały oraz materiał wykonania - tworzywo - zapewniają odbojnikowi nie tylko elegancki wygląd, ale także trwałość i odporność na codzienne użytkowanie. Odpowiada to wysokim standardom jakości marki BLUM, która jest znana z innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu meblarskiego.

W komplecie znajduje się jeden odbojnik TIP-ON, doskonale spełniający swoją funkcję. Długi biały odbojnik TIP-ON 956A1004 to niezawodne i nowoczesne rozwiązanie dla osób poszukujących wygodnego i estetycznego otwierania drzwi meblowych. Jego precyzyjna konstrukcja, elastyczność montażu oraz możliwość regulacji sprawiają, że jest to niezastąpiony element nowoczesnych wnętrz, który umożliwia osiągnięcie pożądanej funkcjonalności i estetyki.