Odbojnik TIP-ON BLUM krótki biały z magnesem

956.1004 BIAŁY

Odbojnik TIP-ON BLUM krótki biały z magnesem

  • łatwe otwieranie przez naciśnięcie
  • do drzwi nakładanych
  • regulacja głębokości: +4/-1 mm
  • regulacja jest zintegrowana w odbojniku, umożliwia to regulację TIP-ON do nawiercania
  • do stosowania z zawiasami Blum bez sprężyny
  • do nawiercania lub w kombinacji z adapterem
  • kolor: jedwabiście biały
  • materiał: tworzywo

Więcej szczegółów

14,29 zł brutto

Opis

Cena zaszt

Więcej informacji

Odbojnik TIP-ON BLUM krótki to nowoczesne rozwiązanie dla drzwi nakładanych. Łatwe otwieranie poprzez naciśnięcie, regulacja głębokości, kompatybilność z zawiasami Blum, kolor biały. Idealny balans między estetyką, a funkcjonalnością.

Odbojnik TIP-ON BLUM w krótkiej wersji, biały z magnesem, to doskonale przemyślane rozwiązanie, które wzbogaca meble o nową jakość otwierania i zamykania drzwi. Model TIP-ON krótki wyróżnia się innowacyjnym mechanizmem, który umożliwia otwieranie drzwi poprzez delikatne naciśnięcie, wprowadzając wyjątkowy komfort obsługi.

Przeznaczony do drzwi nakładanych, ten odbojnik zapewnia płynne i ciche otwieranie, eliminując potrzebę tradycyjnych uchwytów i dodając meblom minimalistyczną estetykę. Regulacja głębokości o zakresie +4/-1 mm, która jest zintegrowana w odbojniku, umożliwia precyzyjne dopasowanie TIP-ON do konkretnego mebla. Ta cecha jest szczególnie przydatna przy nawiercaniu, dając pełną kontrolę nad wyglądem i działaniem.

Odbojnik TIP-ON krótki współpracuje idealnie z zawiasami Blum bez sprężyny, tworząc harmonijną i spójną całość. Może być stosowany zarówno w przypadku nawiercania, jak i w połączeniu z adapterem, co zapewnia elastyczność i różnorodność w zastosowaniach.

Kolor jedwabiście biały nadaje meblom nie tylko nowoczesny wygląd, ale także subtelną elegancję, tworząc przyjemną atmosferę we wnętrzu. Materiał tworzywa, z którego wykonany jest odbojnik, gwarantuje trwałość i wytrzymałość, co zapewnia długotrwałą satysfakcję z użytkowania.

TIP-ON BLUM w krótkiej wersji to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy poszukują innowacyjnych sposobów na otwieranie drzwi. Dzięki łatwemu otwieraniu przez naciśnięcie oraz regulacji głębokości, ten odbojnik wprowadza nowy poziom komfortu do użytkowania mebli. Zestawienie z zawiasami Blum bez sprężyny oraz możliwość montażu z adapterem zapewniają wszechstronność i funkcjonalność. Kolor jedwabiście biały i trwały materiał to gwarancja estetyki i wytrzymałości. TIP-ON BLUM krótki to nie tylko element wyposażenia mebli, ale także wyrafinowany detal, który wprowadza elegancję i wygodę do każdego wnętrza.