Juta

Filtry

Włączone filtry:
  Producent
  Grubość (mm)
  Wymiary (mm)

  Juta

  W magolodz.pl prezentujemy kolekcję płyt meblowych imitujących jutę, która wprowadza naturalny akcent do Twojego projektu. Odkryj płyty imitujące jutę, w tym jasną, ciemną i platynową.

  Nasze płyty imitujące jutę to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla miłośników natury, ale także dla osób poszukujących nietuzinkowego designu. Oferowane przez równ...

  W magolodz.pl prezentujemy kolekcję płyt meblowych imitujących jutę, która wprowadza naturalny akcent do Twojego projektu. Odkryj płyty imitujące jutę, w tym jasną, ciemną i platynową.

  Nasze płyty imitujące jutę to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla miłośników natury, ale także dla osób poszukujących nietuzinkowego designu. Oferowane przez również blaty kuchenne, łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Dzięki usłudze oklejania płyt i ich docinania na wymiar, dostosowujemy się do Twoich indywidualnych potrzeb.

  W ofercie posiadamy płyty MDF, HDF, OSB, wiórowe i trudnopalne - wszystko, by Twoje marzenia stały się rzeczywistością. Nasz zaawansowany park maszynowy gwarantuje precyzję i jakość.

  Odkryj piękno płyt meblowych imitujących jutę w magolodz.pl. Twórz wnętrza, które emanują naturalnym wdziękiem. Magolodz.pl - Twój partner w kreowaniu unikalnych i eleganckich przestrzeni.

  Czytaj więcej....
  Juta Jest 3 produktów.
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Płyta meblowa Juta Ciemna K542 PN to wytrzymały i wszechstronny materiał wykorzystywany do produkcji mebli przeznaczonych do różnorodnych stylistycznie wnętrz. Idealnie pasują do salonów, sypialni, kuchni, łazienek i biur. Płyty meblowe laminowane dostępne są w różnych kolorach, zapewniają stabilność, estetykę i trwałość.

  • Płyta meblowa Juta Jasna K541 PN to wytrzymały i wszechstronny materiał wykorzystywany do produkcji mebli przeznaczonych do różnorodnych stylistycznie wnętrz. Idealnie pasują się do salonów, sypialni, kuchni, łazienek i biur. Płyty meblowe laminowane dostępne są w różnych kolorach, zapewniają stabilność, estetykę i trwałość.

  • Płyta meblowa Platinium Disk K523 PE to wytrzymały i wszechstronny materiał wykorzystywany do produkcji mebli przeznaczonych do różnych stylistycznie wnętrz. Idealnie pasują się do salonów, kuchni, sypialni, łazienek i biur. Płyty meblowe laminowane dostępne są w różnych kolorach, zapewniają stabilność, estetykę i trwałość.

  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów