Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Cena za

  Tarcza pilarska

  Tarcza pilarska

  Tarcze pilarskie na magolodz.pl – doskonałe cięcia, doskonałe efekty! W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór tarcz do pilarek, które są idealne do cięcia drewna, plastiku i aluminium. Przy użyciu narzędzi do stolarni z naszej ofery takich jak pilarki, frezarki, wyrzynarki, szlifierki oraz ukośnice Twoja praca w stolarni będzie jeszcze wydajni...

  Tarcze pilarskie na magolodz.pl – doskonałe cięcia, doskonałe efekty! W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór tarcz do pilarek, które są idealne do cięcia drewna, plastiku i aluminium. Przy użyciu narzędzi do stolarni z naszej ofery takich jak pilarki, frezarki, wyrzynarki, szlifierki oraz ukośnice Twoja praca w stolarni będzie jeszcze wydajniejsza i precyzyjniejsza.

  Niech Twoje projekty stolarskie osiągną nowy poziom precyzji dzięki naszym tarczom pilarskim. Wybierz tarcze dedykowane do konkretnych materiałów – od drewna, przez plastik, aż po aluminium. Nasze produkty zapewniają nie tylko doskonałe cięcie, ale także trwałość i niezawodność.

  Na magolodz.pl dbamy o jakość Twojej pracy, dlatego oferujemy tylko tarcze pilarskie najwyższej jakości. Skorzystaj z naszej wiedzy i pasji, aby Twój warsztat był wyposażony w narzędzia, które zapewnią Ci spektakularne efekty.

  Odkryj magolodz.pl i wybierz tarcze pilarskie dostosowane do Twoich potrzeb.

  Więcej
  Tarcza pilarska Jest 9 produktów.
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
  • 445,90 zł W magazynie

   Tarcza pilarska wzmocniona drobnoziarnistym węglikiem spiekanym z zębem trapezowo-płaskim (TP) w celu zapewnienia maksymalnej wytrzymałości i wysokiej trwałości. Idealna do obróbki płyt i profili aluminiowych, jak również tworzyw sztucznych.

   445,90 zł
   W magazynie
  • 856,49 zł W magazynie

   Odporna, precyzyjna i idealnie dopasowana do maszyny i materiału: tarcza pilarska ALUMINIUM/PLASTICS to profesjonalista w zakresie obróbki płyt i profili aluminiowych oraz twardych i wzmocnionych włóknem tworzyw sztucznych. Bezkonkurencyjne współdziałanie maszyny, tarczy pilarskiej i materiału umożliwia uzyskanie naprawdę perfekcyjnego cięcia.

   856,49 zł
   W magazynie
  • 241,67 zł W magazynie

   Wytrzymałość i precyzja w najtrudniejszych warunkach. Dopasowane do zastosowania i materiału. Z wysokiej jakości stali oraz z zębami z drobnoziarnistego węglika spiekanego. Doskonałe cięcie powstaje dopiero wtedy, gdy tarcza pilarska jest tak samo dobra, jak maszyna.

   241,67 zł
   W magazynie
  • 344,83 zł W magazynie

   Optymalna tarcza pilarska do cięć precyzyjnych. Tarcza pilarska wzmocniona węglikiem spiekanym z zębami przemiennymi (P) do gładkich i pozbawionych wyrw cięć poprzecznych w drewnie litym, jak również do płyt powlekanych lub fornirowanych. Z wysokiej jakości stali oraz z zębami z drobnoziarnistego węglika spiekanego.

   344,83 zł
   W magazynie
  • 374,38 zł W magazynie

   Wytrzymałość i precyzja w najtrudniejszych warunkach. Dopasowane do zastosowania i materiału. Z wysokiej jakości stali oraz z zębami z drobnoziarnistego węglika spiekanego. Doskonałe cięcie powstaje dopiero wtedy, gdy tarcza pilarska jest tak samo dobra, jak maszyna.

   374,38 zł
   W magazynie
  • 223,29 zł W magazynie

   Idealna tarcza pilarska do cięć wzdłużnych w litym drewnie. Szybszy postęp cięcia przy użyciu niewielkiej siły dzięki dopasowanemu kształtowi zęba. Z wysokiej jakości stali oraz z zębami z drobnoziarnistego węglika spiekanego.

   223,29 zł
   W magazynie
  • 337,75 zł W magazynie

   Uniwersalna tarcza pilarska do obróbki wszystkich rodzajów drewna oraz materiałów drewnopochodnych, a także płyt budowlanych oraz miękkich tworzyw sztucznych. Z wysokiej jakości stali oraz z zębami z drobnoziarnistego węglika spiekanego.

   337,75 zł
   W magazynie
  • 302,63 zł W magazynie

   Odporna, precyzyjna i doskonale dostosowana do maszyny i materiału: tarcza pilarska WOOD UNIVERSAL jest uniwersalnym narzędziem do obróbki listew z drewna litego; multipleksu/drewna wielowarstwowego, płyt MDF i HDF, a także miękkich tworzyw sztucznych. Ponieważ tylko harmonijne dopasowanie maszyny, tarczy pilarskiej i materiału zapewnia naprawdę...

   302,63 zł
   W magazynie
  • 484,83 zł W magazynie

   Odporna, precyzyjna i idealnie dopasowana do maszyny i materiału: tarcza pilarska WOOD UNIVERSAL jest wszechstronnym narzędziem do obróbki listew z drewna litego, płyt Multiplex, płyt pilśniowych MDF i HDF oraz miękkich tworzyw sztucznych. Bezkonkurencyjne współdziałanie maszyny, tarczy pilarskiej i materiału umożliwia uzyskanie naprawdę perfekcyjnego...

   484,83 zł
   W magazynie
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów