Obniżka! Uchwyt BLUM drążka synchronizacji do szuflad TIP-ON BLUMOTION Zobacz większe

Uchwyt BLUM drążka synchronizacji do szuflad TIP-ON BLUMOTION, 1 szt.

T60B000H

Uchwyt BLUM drążka synchronizacji zapewnia solidne mocowanie i trwałość dla systemu TIP-ON BLUMOTION. Estetyczne i funkcjonalne wsparcie dla mebli.

  • uchwyt drążka synchronizacji do TIP-ON BLUMOTION
  • zapobiega uginaniu się relingu
  • szerokości korpusu: od 750 mm
  • materiał: stal
  • kolor/powierzchnia: błyszcząca

Więcej szczegółów

1,10 zł brutto

Więcej informacji

Uchwyt BLUM drążka synchronizacji do TIP-ON BLUMOTION to innowacyjne rozwiązanie stworzone przez renomowaną firmę BLUM, które znacząco podnosi jakość i trwałość systemu synchronizacji. Ten solidny uchwyt, o symbolu katalogowym T60B000H, zaprojektowany został z myślą o montażu nad dnem korpusu lub belki, gdzie spełnia rolę nie tylko funkcjonalną, lecz także estetyczną.

Głównym celem uchwytu drążka synchronizacji jest zapobieżenie niechcianemu uginaniu się relingu synchronizacji TIP-ON BLUMOTION. Wprowadzenie tego elementu znacząco podnosi nie tylko wydajność, ale także trwałość całego systemu, co ma ogromne znaczenie dla długotrwałego użytkowania mebli.

Uchwyt jest szczególnie zalecany dla korpusów o szerokości od 750 mm wzwyż, co sprawia, że jest odpowiedni do wielu różnych rodzajów mebli. Dzięki temu, można go wykorzystać w różnorodnych projektach, niezależnie od ich charakteru i przeznaczenia.

Materiał, z jakiego został wykonany uchwyt, to trwała stal, która zapewnia nie tylko odporność na uszkodzenia, ale także solidność konstrukcji. Wykończenie błyszczące podkreśla estetykę mebli, dodając im elegancji i nowoczesnego wyglądu.

Zestaw zawiera jeden uchwyt relingu synchronizacji T60B000H, który jest łatwy w montażu i idealnie dopasowuje się do systemu TIP-ON BLUMOTION. Dzięki niemu, cały mechanizm staje się jeszcze bardziej niezawodny i efektywny.

Uchwyt BLUM drążka synchronizacji do TIP-ON BLUMOTION to element, który w znaczący sposób podnosi jakość i funkcjonalność mebli. Zapobiegając uginaniu się relingu, przyczynia się do długotrwałego użytkowania oraz estetycznego wykończenia mebli. To doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących solidnych i nowoczesnych rozwiązań do swoich projektów meblowych.