Obniżka! Reling BLUM do synchronizacji 1100mm TIP-ON BLUMOTION Zobacz większe

Reling BLUM do synchronizacji 1100mm TIP-ON BLUMOTION

T60.1125W

Wszechstronne narzędzie do precyzyjnej synchronizacji szuflad w systemach Tandembox, Legrabox i Merivobox. Łatwy montaż, regulowana długość i kompatybilność z różnymi prowadnicami to jego główne cechy.

  • do prowadnic Movento
  • długość 1100 mm
  • do docięcia na dowolną długość
  • okrągły kształt
  • mocowany za pomocą adapterów T60.000D

Więcej szczegółów

14,99 zł brutto

Więcej informacji

Reling synchronizacji BLUM TIP-ON BLUMOTION, oznaczony modelem T60.1125W, jest zaawansowanym narzędziem, które pozwala na precyzyjną i efektywną synchronizację szuflad wyposażonych w system prowadnic Tip-On Blumotion. To praktyczne rozwiązanie, które gwarantuje doskonałą funkcjonalność i wygodę użytkowania mebli.

Jedną z kluczowych cech relingu synchronizacji T60.1125W jest jego wszechstronność i kompatybilność. Jest on dedykowany do zastosowania z prowadnicami Movento, co umożliwia skuteczną synchronizację szuflad w systemach Tandembox, Legrabox oraz Merivobox. Dodatkowo, jest idealnym narzędziem do synchronizacji prowadnic dolnego montażu w systemie Movento. To wyjątkowa elastyczność, która sprawia, że reling może być wykorzystywany w różnych konfiguracjach meblowych.

Reling ma długość 1100 mm, co pozwala na dostosowanie go do różnych wymiarów szuflad. Jest również możliwość przycięcia go do odpowiedniej szerokości, aby idealnie pasował do konkretnego mebla. Mocowanie relingu jest niezwykle proste, odbywa się za pomocą specjalnych adapterów T60.000D, co przyspiesza proces instalacji i minimalizuje nakład pracy.

Niezwykle istotne jest również informacja dotycząca precyzyjnego przycięcia relingu w zależności od typu prowadnic i szuflad. Odpowiednie wymiary wewnętrzne korpusów szuflad Tandembox, Legrabox oraz Merivobox pozwalają na dokładne docięcie relingu do optymalnej długości, co przekłada się na doskonałą synchronizację i wydajność mebli.

Reling synchronizacji BLUM TIP-ON BLUMOTION T60.1125W to narzędzie, które wnosi nowy poziom wygody i funkcjonalności do mebli wyposażonych w systemy prowadnic Tip-On Blumotion. Dzięki możliwości dostosowania do różnych systemów prowadnic oraz prostemu montażowi, ten reling stanowi doskonałe wsparcie dla projektantów wnętrz oraz producentów mebli, dążących do stworzenia wyjątkowych, nowoczesnych oraz wysoce funkcjonalnych rozwiązań meblowych.