Obniżka! Adapter synchronizacji BLUM MOVENTO TOB T60.000D Zobacz większe

Adapter synchronizacji BLUM TIP-ON BLUMOTION

T60.000D

Adapter synchronizacji BLUM TIP-ON BLUMOTION - Solidne mocowanie relingu synchronizacji w prowadnicach Tip-On Blumotion dla precyzyjnego i niezawodnego działania mechanizmu.

Więcej szczegółów

0,91 zł brutto

Więcej informacji

Adapter synchronizacji BLUM TIP-ON BLUMOTION, o symbolu katalogowym T60.000D, to innowacyjne rozwiązanie stworzone przez renomowaną firmę BLUM, które jest kluczowym elementem w zapewnieniu stabilności i efektywności systemu synchronizacji. Ten wysokiej jakości adapter został zaprojektowany z myślą o montażu relingu synchronizacji w prowadnicach Tip-On Blumotion, wprowadzając nowy poziom funkcjonalności i trwałości.

Główną funkcją adaptera T60.000D jest umożliwienie solidnego mocowania relingu synchronizacji w prowadnicach Tip-On Blumotion. To istotne zadanie, które ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego działania całego systemu. Dzięki adapterowi, reling jest pewnie zamocowany, co przekłada się na równomierne i precyzyjne działanie mechanizmu synchronizacji.

Cena dotyczy jednej sztuki adaptera, co sprawia, że użytkownik może elastycznie dostosować liczbę adapterów do swoich potrzeb. Jest to szczególnie przydatne w przypadku różnych projektów meblowych, gdzie ilość i rozmieszczenie prowadnic mogą się różnić.

Warto zaznaczyć, że aby pełni wykorzystać potencjał adaptera T60.000D, konieczne jest zakupienie kompletnego zestawu, który obejmuje także inne elementy systemu synchronizacji. To kompleksowe podejście gwarantuje optymalne działanie i niezawodność całego mechanizmu.

Adapter synchronizacji BLUM TIP-ON BLUMOTION to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących solidnych, precyzyjnych i nowoczesnych rozwiązań do swoich projektów meblowych. Dzięki niemu, użytkownik może być pewny, że reling synchronizacji będzie działał skutecznie i niezawodnie, zapewniając długotrwałe użytkowanie mebli oraz estetyczny wygląd ich wnętrza.