Obniżka! Reling BLUM do synchronizacji TIP-ON 889 mm TANDEM Zobacz większe

Reling BLUM do synchronizacji TIP-ON 889 mm TANDEM

T55.889W

Reling BLUM T55.889W do synchronizacji TIP-ON w szufladach TANDEM.

  • reling - synchronizacja do TIP-ON do prowadnic TANDEM firmy BLUM
  • można przyciąć na odpowiedni wymiar
  • materiał - aluminium
  • wariant - półokrągły
  • długość - 889 mm
  • średnica - 10.95 mm

Więcej szczegółów

9,89 zł brutto

Więcej informacji

Reling BLUM do synchronizacji TIP-ON 889 mm TANDEM to doskonałe narzędzie, które umożliwia precyzyjną synchronizację i optymalne funkcjonowanie szuflad wyposażonych w prowadnice TANDEM z mechanizmem TIP-ON. Produkowany przez renomowaną firmę BLUM, reling T55.889W jest znakomitym rozwiązaniem dla projektantów wnętrz i producentów mebli, dążących do stworzenia wyjątkowych i funkcjonalnych aranżacji.

Jego imponująca długość wynosząca 889 mm zapewnia wszechstronność i możliwość dostosowania do różnych typów mebli oraz ich wymiarów. Istnieje również opcja skrócenia relingu, aby idealnie pasował do konkretnych potrzeb. Dzięki temu, meble mogą być zaprojektowane tak, aby doskonale wykorzystywały przestrzeń i zapewniały wygodę użytkowania.

Reling Blum charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i trwałością, ponieważ jest wykonany z aluminium. To gwarantuje solidność konstrukcji oraz odporność na uszkodzenia, co przekłada się na długotrwałe i niezawodne użytkowanie. Jego półokrągły kształt oraz średnica 10.95 mm stanowią doskonałą kombinację funkcji i estetyki.

Zastosowanie relingu Blum do synchronizacji TIP-ON w szufladach opartych na prowadnicach TANDEM firmy BLUM to klucz do osiągnięcia płynnego i efektywnego otwierania oraz zamykania mebli. Synchronizacja mechanizmu TIP-ON pozwala na delikatne naciśnięcie frontu, co wyzwala ruch szuflady. To nie tylko wygodne i ergonomiczne rozwiązanie, ale także znakomity sposób na dodatkowe podkreślenie nowoczesnego designu mebli.

Reling BLUM do synchronizacji TIP-ON 889 mm TANDEM to praktyczne narzędzie, które doskonale wpisuje się w potrzeby nowoczesnych aranżacji meblowych. Dzięki niemu, meble zyskują na funkcjonalności, estetyce oraz wygodzie użytkowania, spełniając oczekiwania klientów i dostarczając im niezawodnych i trwałych rozwiązań.