Obniżka! BLUM CLIP TIP-ON zawias z zerowym uskokiem, bez sprężyną, kąt otwarcia 155° Zobacz większe

BLUM CLIP TIP-ON zawias z zerowym uskokiem, bez sprężyny, kąt otwarcia 155°

70T7550.TLMB CZA

CLIP top Zawias z szerokim kątem otwarcia i zerowym uskokiem 70T7550.TL

  • Kąt otwarcia: 155°
  • Wygięcie: Drzwi nakładane
  • Mocowanie puszki: na wkręty
  • Materiał puszki: Stalowa
  • Mechanizm zamykania: bez sprężyny
  • Regulacja boczna: +/- 2 mm
  • Regulacja głębokości: + 3/- 2 mmGwint ślimakowy

Więcej szczegółów

23,21 zł brutto

Opis

Cena zaszt

Więcej informacji

Zaawansowany zawias BLUM CLIP TIP-ON to innowacyjne rozwiązanie, które przynosi nowoczesność i wygodę do drzwi szafek z szufladami. Jego zerowy uskok umożliwia płynne otwieranie drzwi, a bezsprężynowy mechanizm oraz kąt otwarcia 155° gwarantują komfort użytkowania, minimalizując hałas i opór. Specjalnie zaprojektowany do drzwi szafek z szufladami, ten produkt zapewnia integralność mebla, a mocowanie puszki na wkręty gwarantuje pewny i stabilny montaż.

Szeroki kąt otwarcia i możliwość montażu narożnego zwiększają funkcjonalność, umożliwiając efektywne wykorzystanie przestrzeni i łatwy dostęp do zawartości szafki. Technologia ruchu bez uchwytu TIP-ON eliminuje potrzebę tradycyjnych uchwytów, co nie tylko wprowadza minimalistyczny design, ale także zwiększa efektywność i ergonomię mebli.

Zawias typu CLIP TIP-ON doskonale wpasowuje się w trendy nowoczesnego wzornictwa meblowego, a jego średnica puszki FI 35 i staranne wykonanie mechanizmu sprawiają, że stanowi nieodzowny element dla tych, którzy oczekują doskonałego działania i stylowego wyglądu w swoich projektach meblowych. To rozwiązanie integrujące innowacyjność, funkcjonalność i estetykę, uczyni drzwi nie tylko łatwymi w obsłudze, lecz także efektownym i nowoczesnym elementem każdego mebla.