Zawias BLUM CLIP TOP 110° EXPANDO nakładany

71T358E

CLIP top zawias standard. 71T358E

  • Kąt otwarcia: 110°
  • Wygięcie: Drzwi nakładane
  • Mocowanie puszki: EXPANDO
  • Materiał puszki: Stalowa
  • Mechanizm zamykania: ze sprężyną
  • Regulacja boczna: +/- 2 mm
  • Regulacja głębokości: + 3/- 2 mmGwint ślimakowy

Więcej szczegółów

6,21 zł brutto

Opis

Cena zaszt

Więcej informacji

Zawias BLUM CLIP TOP 110° EXPANDO nakładany to wyjątkowy element wyposażenia meblowego, który wyróżnia się swoimi zaawansowanymi technicznymi parametrami oraz innowacyjnym podejściem do projektowania. Jego wszechstronna funkcjonalność oraz liczne korzyści, które niesie ze sobą, czynią go nieodzownym narzędziem dla każdego, kto dąży do osiągnięcia najwyższej jakości w dziedzinie projektowania wnętrz.

Symbol 71T358E to synonim niezawodności i zaawansowanych rozwiązań technicznych. Ten wyjątkowy zawias został specjalnie zaprojektowany do zastosowania w przypadku nakładanych drzwi, co sprawia, że jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla mebli kuchennych, jak i szaf oraz innych elementów wyposażenia. Wyjątkową cechą tego produktu jest puszka EXPANDO, która stanowi solidną podstawę dla tego rozwiązania.

Jego imponujący kąt otwarcia wynoszący 110° pozwala na pełne i wygodne otwieranie drzwi, gwarantując pełny dostęp do wnętrza mebla. Montaż zawiasu jest niezwykle prosty dzięki puszce EXPANDO, która umożliwia wygodne wkręcenie go za pomocą kołków rozporowych. Co więcej, innowacyjne rozwiązanie umożliwia łatwe wybicie tych kołków z zawiasu, co może być niezwykle pomocne podczas konserwacji lub wymiany elementów.

Jednym z najważniejszych atutów zawiasu CLIP TOP 71T358E jest jego wygodna regulacja głębokości. Dzięki przekładni ślimakowej możliwe jest precyzyjne dopasowanie położenia drzwi w płaszczyźnie pionowej, co pozwala na uzyskanie idealnego dopasowania do obudowy mebla. Regulacja boczna w granicach +/- 2 mm to kolejny element, który gwarantuje dokładność i perfekcyjne wyrównanie drzwi.

Zestaw zawiera nie tylko zawias 110° CLIP TOP 71T358E, ale także cenne informacje dotyczące dodatkowego elementu, jakim jest prowadnik. Aby dokładnie zamontować zawias i osiągnąć optymalny efekt, zaleca się dokupienie prowadnika 173L6100 lub 174E6100.01. To potwierdza kompleksowe podejście firmy do zapewnienia pełnej funkcjonalności i wydajności produktu.

Ten zawias wyróżnia się również swoją niezwykłą trwałością i solidnością wykonania. Jego jakość przekłada się na długotrwałe i niezawodne działanie, co jest niezwykle istotne, zwłaszcza w meblach użytkowanych na co dzień. Dzięki starannemu projektowaniu i precyzyjnym wykonaniu, ten zawias zapewnia nie tylko doskonałą funkcjonalność, ale także estetykę, która doskonale wpisuje się w różnorodne style wnętrzarskie.

Zawias BLUM CLIP TOP 110° EXPANDO nakładany to przykład innowacyjnej technologii i doskonałego projektowania, które gwarantuje wyjątkowe korzyści dla użytkowników. Jego wszechstronna funkcjonalność, łatwość montażu, precyzyjne regulacje oraz wysoka jakość sprawiają, że jest on nieodzownym narzędziem dla profesjonalistów projektujących meble oraz dla każdego, kto stawia na perfekcyjne wykończenie swojego wnętrza. Zawias ten jest synonimem zaufania i solidności, co sprawia, że stanowi niezastąpioną wartość dla każdego projektu meblowego.