Wieszak na rurę do odkurzacza REJS duży

  • Elastyczny montaż wewnątrz szafy lub na ścianie, lekki i łatwy w montażu.
  • Wykonany z trwałej stali, odporny na uszkodzenia, gwarantujący długotrwałe użytkowanie.Trzy warianty kolorystyczne, dopasowujące wieszak do różnych stylów wnętrz, dodający estetyki do pomieszczenia.
  • Stosowanie w różnych rodzajach szaf i na różnych typach ścian.
  • Sprzedawany z kompletem mocowań i wkrętów.

Więcej szczegółów

31,63 zł brutto

Opis

Głębokość (mm)B 338
Wysokość (mm)C 675
Szerokość (mm)A 60
Materiałstal
Montażuniwersalny (lewy/prawy)
Przeznaczenieuchwyt rury odkurzacza

Więcej informacji

Wieszak na rurę do odkurzacza REJS marki Wiexpol to wyjątkowo funkcjonalny produkt, który ułatwi codzienne porządki w domu. Dzięki doskonałym parametrom technicznym oraz praktycznym cechom, stanowi on doskonałą propozycję na rynku.

Wymiary wieszaka to Szerokość (A): 390 mm, Głębokość (B): 55 mm, Wysokość (C): 680 mm, co umożliwia przechowywanie różnych rozmiarów rur odkurzacza. Montaż produktu jest elastyczny, możliwy zarówno wewnątrz szafy, jak i na ścianie, dostosowując go do preferencji użytkownika. Dzięki lekkości konstrukcji, montaż oraz transport są niezwykle łatwe.

Wieszak został wykonany z trwałej stali, co gwarantuje nie tylko wytrzymałość, ale również odporność na uszkodzenia. Element do trzymania rury z tworzywa sztucznego zapobiega zarysowaniom i uszkodzeniom powierzchni rurki. Kolor wieszaka to elegancki grafit, pozwalający na dopasowanie do różnych stylów wnętrz. W komplecie z wieszakiem otrzymujemy mocowania, zapewniające bezpieczne i stabilne przymocowanie do szafy lub ściany.

Wieszak na rurę do odkurzacza Wiexpol to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną utrzymać porządek w domu, mając sprzęt AGD zawsze pod ręką. Nie tylko praktyczny, ale także estetyczny i solidny, ten produkt zasługuje na polecenie dla osób ceniących sobie funkcjonalność, trwałość i wysoką jakość wykonania.