GTV MODERN BOX Komplet szuflady piekarnikowej niskiej, biały

Montaż szuflady piekarnikowej niskiej GTV Modern Box to czysta przyjemność. Dzięki zestawowi montażowemu, który jest integralną częścią każdego zakupu, instalacja staje się prostsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Więcej szczegółów

88,88 zł brutto

Więcej informacji

Informacje:

Obciążenie [kg]: 40
Pokrycie: lakier
Kolor: biały
Materiał: stal
Wysokość szuflady: wysoka
Zamykanie: SOFT CLOSE
Wysokość boku [mm]: 68
Regulacja pion i poziom: tak
Rodzaj szuflady: standard

W zestawie:

  • dwie prowadnice z miękkim dociągiem,
  • dwa metalowe boki o wysokości 68 mm w kolorze białym,
  • dwa relingi górne kwadratowe,
  • dwa metalowe mocowania frontu,
  • dwa metalowe mocowania tylnej ścianki do szuflad wysokich,
  • dwie plastikowe zaślepki na boki.

GTV Modern Box - Innowacyjne rozwiązania dla organizacji przestrzeni

Organizacja przestrzeni w domu czy biurze stała się nieodzownym elementem, który wpływa na wygodę, funkcjonalność i estetykę. W odpowiedzi na te potrzeby, firma GTV stworzyła serię produktów, które rewolucjonizują sposób, w jaki postrzegamy organizację przestrzeni. Jednym z najnowszych osiągnięć tej marki jest GTV Modern Box - komplet szuflady średniej H-210 wysoka (C) o wyjątkowych cechach, które znacząco przyczynią się do poprawy codziennego życia.

GTV Modern Box - komplet szuflady piekarnikowej niskiej dla efektywnej organizacji kuchennej przestrzeni

Praktyczne rozwiązanie - szuflada Modern Box pod piekarnik w dwóch wariantach kolorystycznych

Dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych, ta unikalna szuflada nie tylko przyciąga uwagę swoim eleganckim designem, ale przede wszystkim transformuje przestrzeń pod piekarnikiem w praktyczne i funkcjonalne miejsce.

Funkcjonalność na pierwszym miejscu - cechy szuflady GTV Modern Box

Zaprojektowana z myślą o codziennym użytkowaniu

Szuflada Modern Box to perfekcyjne połączenie praktyczności i estetyki. Jej starannie zaprojektowany wygląd wpasowuje się w różnorodne style kuchni, jednocześnie zapewniając efektywne wykorzystanie dostępnego miejsca.

Prowadnice pełnego wysuwu dla wyjątkowej wygody

Ta innowacyjna szuflada została wyposażona w prowadnice pełnego wysuwu, co gwarantuje łatwy dostęp do jej zawartości. Bez wysiłku możesz wygodnie umieścić i wyjąć przedmioty, niezależnie od ich położenia wewnątrz szuflady.

Dbałość o ciszę - system cichego domyku

Niezakłócona cisza w kuchni to jedno z kluczowych kryteriów. Szuflada Modern Box została wyposażona w system cichego domyku, dzięki któremu zamykanie i otwieranie szuflady odbywa się płynnie i bez zbędnego hałasu.

Szczegółowe parametry - komplet szuflady piekarnikowej niskiej GTV Modern Box

Wysoka nośność i stabilność

Szuflada Modern Box może pomieścić przedmioty o wadze do 40 kg, co czyni ją niezawodnym partnerem w przechowywaniu różnorodnych kuchennych akcesoriów. Materiał, z którego została wykonana - stal, gwarantuje solidność i długotrwałą wytrzymałość.

Perfekcyjne wykończenie

Powierzchnia szuflady pokryta jest lakierem, który nie tylko nadaje jej elegancki wygląd, ale także chroni ją przed uszkodzeniami i zarysowaniami, zachowując estetykę na dłużej.

Regulacja pionowa i pozioma dla jeszcze lepszego dopasowania

Szuflada Modern Box umożliwia regulację zarówno pionową, jak i poziomą, co pozwala na idealne dopasowanie do istniejącej przestrzeni. Możesz dostosować ją do swoich potrzeb, aby uzyskać optymalny komfort użytkowania.

Opcje dostosowania - warianty produktu

GTV Modern Box oferuje różnorodne opcje dostosowania do Twoich preferencji i potrzeb. Dostępne warianty długości - 450 mm i 500 mm - pozwalają wybrać rozmiar idealnie pasujący do Twojej kuchennej konfiguracji.

Kompletny zestaw - zawartość opakowania

W zestawie znajdziesz wszystko, co potrzebne do profesjonalnego montażu i użytkowania szuflady Modern Box. Komplet boków, prowadnic pełnego wysuwu, mocowania do frontu i ściany tylnej, zaślepki do otworów regulujących oraz relingi - wszystko to zapewnia pełną funkcjonalność i łatwość instalacji.

GTV Modern Box to odpowiedź na potrzeby nowoczesnych kuchni, gdzie funkcjonalność i estetyka idą w parze. Szuflada piekarnikowa niska wyróżnia się nie tylko swoim designem, ale przede wszystkim inteligentnym wykorzystaniem przestrzeni oraz wygodą użytkowania. Została stworzona z myślą o Twoich codziennych potrzebach, pozwalając cieszyć się pełnym potencjałem Twojej kuchni.

Doskonała wydajność i niezawodność szuflady GTV Modern Box

Korzystając z bliskiego przyjrzenia się szufladzie piekarnikowej niskiej GTV Modern Box, odkrywamy szereg elementów, które przyczyniają się do jej doskonałej wydajności i niezawodności. To nie tylko estetyczny wygląd przyciągający wzrok, ale również innowacyjne rozwiązania technologiczne, które wyróżniają tę szufladę na tle konkurencji. Oto kilka kluczowych cech, które wpływają na jej imponującą wydajność:

Wytrzymały materiał - stal dla solidności i trwałości

Szuflada GTV Modern Box powstała z wytrzymałego materiału jakim jest stal. To nie tylko zapewnia solidność, ale również długotrwałą wytrzymałość, która pozwala szufladzie sprostać codziennym wymaganiom i użytkowaniu.

Pełen wysuw - wygoda w dostępie

Dzięki pełnemu wysuwowi, szuflada Modern Box oferuje wyjątkową wygodę w dostępie do jej zawartości. Niezależnie od tego, co znajduje się wewnątrz, można łatwo i płynnie wysunąć ją na zewnątrz, zapewniając pełną widoczność i dostępność.

System cichego domyku - dbałość o ciszę

Jednym z wyróżniających elementów tej szuflady jest zaawansowany system cichego domyku. Dzięki niemu zamykanie i otwieranie szuflady odbywa się w sposób płynny i bez hałasu, co jest niezwykle istotne w kuchni, gdzie cisza jest doceniana.

Regulacja pionowa i pozioma - dostosowanie do potrzeb

Szuflada Modern Box umożliwia regulację zarówno pionową, jak i poziomą. To pozwala na idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika, zapewniając optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Warianty produktu - wybór dostosowany do Ciebie

GTV Modern Box oferuje różnorodne opcje dostosowania do preferencji użytkownika. Dostępne warianty długości, 450 mm i 500 mm, pozwalają na wybór rozmiaru najlepiej pasującego do konkretnej konfiguracji kuchennej.

Kompletny zestaw montażowy - wygoda w instalacji

Każdy zakup szuflady GTV Modern Box obejmuje kompletny zestaw montażowy. To oznacza, że nie trzeba szukać dodatkowych elementów - wszystko, co potrzebne, znajduje się w opakowaniu. Komplet boków, prowadnic pełnego wysuwu, mocowania do frontu i ściany tylnej, zaślepki oraz relingi zapewniają pełną funkcjonalność i łatwość montażu.

Szuflada piekarnikowa niska GTV Modern Box to nie tylko estetyczne urozmaicenie kuchni, ale przede wszystkim funkcjonalne rozwiązanie, które kieruje się potrzebami użytkownika. Jej solidność, pełen wysuw, system cichego domyku oraz regulacja pionowa i pozioma to elementy, które sprawiają, że przechowywanie i dostęp do sprzętów kuchennych staje się wygodne i efektywne. Dodatkowo, opcje dostosowania i kompletny zestaw montażowy przyczyniają się do jeszcze większej satysfakcji z użytkowania tej innowacyjnej szuflady.

Montaż i Warianty Produktu Szuflady GTV Modern Box

Prosty montaż dla wygody użytkowania

Montaż szuflady piekarnikowej niskiej GTV Modern Box został zaplanowany w sposób, który ma na celu zapewnienie użytkownikom maksymalnej wygody i prostoty instalacji. W zestawie montażowym, stanowiącym integralną część każdego zakupu, znajdziesz wszystko, co potrzebne do pomyślnego montażu. Szczegółowe instrukcje krok po kroku sprawiają, że proces instalacji jest płynny i efektywny, pozwalając cieszyć się nowoczesnym rozwiązaniem w krótkim czasie.

Warianty produktu - wybierz odpowiedni rozmiar dla Twojej kuchni

GTV Modern Box oferuje szeroki wybór opcji dostosowania, aby doskonale dopasować się do indywidualnych preferencji i konfiguracji Twojej kuchni. Możliwość wyboru spośród wariantów długości, takich jak 450 mm i 500 mm, pozwala na dokładne dostosowanie do dostępnej przestrzeni w Twoim wnętrzu.