Obniżka! AXISPRO ANTRACYT FRONT DO NISKIEJ Zobacz większe

AXIS PRO GTV Panel przedni frontu szuflady wewnętrznej niskiej L-1200 H-110 antracyt

PB-AXISPRO-PAN-A

Solidna konstrukcja i elegancki kolor antracytowy dodają wnętrzu stylu, a łatwy montaż sprawia, że jest to praktyczne rozwiązanie do optymalizacji przestrzeni przechowywania.

Więcej szczegółów

65,20 zł brutto

Więcej informacji

Axis Pro GTV Panel frontu szuflady wewnętrznej niskiej L-1200 H-110 w kolorze antracytowym to wyjątkowo praktyczny element meblowy, który wprowadza innowacyjność i funkcjonalność do przestrzeni wnętrza. To rozwiązanie, które łączy w sobie nowoczesny design, doskonałą jakość wykonania oraz inteligentne funkcje, czyniąc każdą przestrzeń wyjątkową i ergonomiczną.

Panel frontu szuflady wewnętrznej został zaprojektowany z myślą o optymalizacji przestrzeni przechowywania. Jego długość wynosząca 1200 mm pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni, a jednocześnie zapewnia wygodę użytkowania. Odpowiednia wysokość frontu, wynosząca 110 mm, sprawia, że korzystanie z szuflady jest intuicyjne i komfortowe, a zawartość łatwo dostępna.

Kolor antracytowy nadaje całej konstrukcji elegancki i nowoczesny wygląd. Ten głęboki odcień doskonale komponuje się zarówno z jasnymi, jak i ciemnymi kolorami otaczającego wnętrza, dodając mu wyjątkowego charakteru i stylu.

Panel frontu szuflady wewnętrznej Axis Pro GTV został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje jego trwałość i odporność na codzienną eksploatację. Solidna konstrukcja oraz precyzyjne wykończenie to cechy, które sprawiają, że ten panel frontu to inwestycja na długie lata.

Jedną z kluczowych zalet tego rozwiązania jest również łatwość montażu. Dzięki precyzyjnym detalom i prostemu mechanizmowi, panel można zamontować samodzielnie bez konieczności angażowania specjalistycznego personelu. To oszczędność czasu i zasobów, przy jednoczesnym zapewnieniu profesjonalnego efektu.

Axis Pro GTV Panel frontu szuflady wewnętrznej niskiej L-1200 H-110 antracyt to doskonały przykład połączenia designu, funkcjonalności i trwałości. Dzięki temu elementowi meblowemu każda przestrzeń staje się bardziej uporządkowana, estetyczna i dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkowników.