Obniżka! Noga meblowa do stołu X-LINE składana z regulacją, H-870 Zobacz większe

Noga meblowa do stołu X-LINE składana z regulacją, H-870

NM-X-LINE40870-2

  • Wysokość: 710mm
  • Średnica: 21-40mm
  • Obciążenie: 40kg
  • Kolor: czarny
  • Składana: tak

Więcej szczegółów

51,90 zł brutto

Więcej informacji

Noga meblowa X-LINE to niezwykle stylowa i funkcjonalna propozycja, która pozwoli podnieść estetykę i wygodę każdego stołu, stolika czy biurka. Ta stylowa noga z regulacją to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących elementów meblowych, które nie tylko pięknie się prezentują, ale także oferują elastyczność i możliwość dostosowania do różnych potrzeb aranżacyjnych.

Jednym z głównych atutów nogi meblowej X-LINE jest jej wszechstronność montażu. Ta stylowa noga skośna może być przykręcona praktycznie do każdego rodzaju stołu, stolika czy biurka. To niezwykle uniwersalne rozwiązanie, które otwiera drzwi do różnorodnych aranżacji wnętrz.

Niewątpliwą zaletą nogi do stołu X-LINE jest jej zdolność do regulacji. Możliwość montażu w pozycji prostej lub pod kątem 80 stopni pozwala na dostosowanie jej do konkretnych potrzeb i stylu wnętrza. Ponadto, noga wyposażona jest w stopkę regulacyjną, która stabilizuje meble na nierównych lub źle wypoziomowanych powierzchniach. To praktyczne rozwiązanie zapewniające zarówno wygodę użytkowania, jak i trwałość konstrukcji.

Noga do blatów i stołów X-LINE dostępna w wytwornej, czarnej kolorystyce stanowi elegancki element, który doskonale komponuje się z blatami w ciemnych odcieniach drewna. Ten pomysł szczególnie sprawdzi się w kawiarniach urządzonych zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Czarny model nóg X-LINE harmonizuje z krawędziami blatów w podobnym kolorze, tworząc spójną całość o wyjątkowym charakterze.

Niezwykle stylowe i nowoczesne zastosowanie najwyższego wariantu nogi meblowej X-LINE można znaleźć w wąskich, minimalistycznych komodach i konsolach. To trafiony wybór dla osób ceniących prostotę i elegancję. Co więcej, noga X-LINE posiada wygodną funkcję składania pod blatem, co umożliwia optymalne dostosowanie mebla do potrzeb użytkownika.

Wniesienie nóg do stołu i blatów X-LINE do aranżacji to gwarancja nie tylko estetycznego sukcesu, ale także funkcjonalności i elastyczności. Ta stylowa noga z regulacją może stać się kluczowym elementem wnętrza, podkreślając jego wyjątkowy charakter i dodając mu nowoczesnego i eleganckiego akcentu. To doskonały przykład na to, jak małe detale mogą mieć wielki wpływ na całą kompozycję przestrzeni.