Obniżka! Mocowanie frontu TANDEMBOX ANTARO INSERTA, symetryczne Zobacz większe

Mocowanie frontu TANDEMBOX ANTARO INSERTA, symetryczne

ZSF.39A2

  • System szuflad: TANDEMBOX ANTARO
  • Zastosowanie do wszystkich wysokości boków M/K/N/D/B/C
  • Materiał: stal
  • Kolor/powierzchnia: niklowana
  • Sposób mocowania z frontem: na wcisk, wersja INSERTA
  • Montaż bez użycia narzędzi
  • Do jednej szuflady należy zakupić dwie sztuki

Model przeznaczony do montażu frontu szuflady do metalowych boków.

Więcej szczegółów

3,29 zł brutto

Więcej informacji

Mocowanie frontu TANDEMBOX ANTARO INSERTA to wszechstronne i wygodne rozwiązanie do systemu szuflad. Wykonane ze stali, niklowane, gwarantuje solidny montaż bez narzędzi. Idealne dla różnych wysokości boków, podkreśla estetykę i trwałość mebli.

Mocowanie frontu TANDEMBOX ANTARO INSERTA, zapewniające symetryczne rozwiązanie montażowe, to innowacyjny element projektowania mebli, który charakteryzuje się nie tylko wygodą, ale także wszechstronnością zastosowania. Ten system mocowania został specjalnie stworzony dla systemu szuflad TANDEMBOX ANTARO, stanowiąc kluczowy element efektywnej i estetycznej konstrukcji mebli.

Jedną z głównych zalet tego mocowania jest jego wszechstronność. Zastosowanie możliwości montażu do wszystkich wysokości boków oznacza, że można dostosować je do różnych wymiarów i konfiguracji mebli. To oznacza, że niezależnie od projektu, mocowanie frontu TANDEMBOX ANTARO INSERTA będzie doskonale pasować i spełniać oczekiwania użytkownika.

Materiał, z którego wykonane jest mocowanie, to stal. Jest to trwały i solidny surowiec, który gwarantuje niezawodność i trwałość produktu przez wiele lat. Kolor niklowany oraz wyrafinowana powierzchnia dodają estetyki i elegancji meblom, co tworzy harmonijną całość.

Najważniejszą cechą tego mocowania jest sposób montażu z frontem przy użyciu technologii INSERTA. Ta innowacyjna metoda pozwala na montaż bez użycia narzędzi, co nie tylko skraca czas instalacji, ale także eliminuje potrzebę posiadania specjalistycznego sprzętu. To sprawia, że proces montażu staje się prostszy i bardziej dostępny dla użytkowników o różnym stopniu doświadczenia.

Dodatkową zaletą jest fakt, że do jednej szuflady potrzebne są dwie sztuki mocowania. To zapewnia stabilność i pewność, że front będzie solidnie i równomiernie zamocowany, co wpływa na trwałość i wytrzymałość całej konstrukcji.

Mocowanie frontu TANDEMBOX ANTARO INSERTA to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie, ale także element, który podkreśla estetykę i wygodę użytkowania mebli. Wszechstronność zastosowania, trwały materiał, innowacyjna technologia montażu oraz estetyczny wygląd to główne zalety tego produktu. Dzięki niemu, projektowanie i montaż mebli staje się bardziej wydajne, estetyczne i dostępne dla szerokiego spektrum użytkowników.