Obniżka! BLUM CLIP top BLUMOTION zawias standard. 110 stopni, drzwi wpuszczane, puszka: na wkręty, czarny Zobacz większe

BLUM CLIP top BLUMOTION zawias standard. 110 stopni, drzwi wpuszczane, puszka: na wkręty, czarny

71B3750 CZARNY

  • CLIP top zawias standard. 71B3750
  • Kąt otwarcia: 110°
  • Wygięcie: Drzwi wpuszczane BLUMOTION
  • Mocowanie puszki: na wkręty
  • Materiał puszki: Stalowa
  • Mechanizm zamykania: ze sprężyną
  • Regulacja boczna: +/- 2 mm
  • Regulacja głębokości: + 3/- 2 mm
  • Gwint ślimakowy

Więcej szczegółów

14,28 zł brutto

Więcej informacji

Przeznaczony do drzwi wpuszczanych, oferuje kąt otwarcia 110°, zapewniając wygodę użytkowania. Wyjątkową cechą jest mechanizm BLUMOTION, który umożliwia ciche i kontrolowane zamykanie drzwi.

Zawias BLUM 71B3750 CLIP top BLUMOTION to rewelacyjne rozwiązanie w dziedzinie wyposażenia meblowego, cechujące się wybitnymi osiągami technicznymi i innowacyjnym podejściem do projektowania. Jego doskonała funkcjonalność, niezliczone zalety oraz szerokie spektrum zastosowań sprawiają, że jest on niezbędnym elementem dla każdego projektanta, stawiającego na najwyższą jakość oraz wydajność.

Ten wyjątkowy zawias z serii BLUM CLIP top BLUMOTION został specjalnie opracowany do drzwi wpuszczanych, co czyni go idealnym rozwiązaniem do kuchennych szafek, mebli biurowych oraz innych elementów wyposażenia wnętrz. Jego kąt otwarcia wynoszący 110° zapewnia pełny dostęp do wnętrza mebla, a jednocześnie pozwala na wygodne użytkowanie.

Zastosowanie zaawansowanego mechanizmu BLUMOTION, który odpowiada za kontrolowane i ciche zamykanie drzwi. To innowacyjne rozwiązanie eliminuje hałas oraz zapewnia płynne i bezpieczne zamykanie drzwi, podnosząc komfort korzystania z mebla. Ponadto, mocowanie puszki na wkręty oraz stalowa konstrukcja puszki dodają wyjątkowej trwałości i niezawodności.

Jednym z kluczowych atutów tego zawiasu jest możliwość precyzyjnej regulacji. Regulacja boczna w zakresie +/- 2 mm pozwala na dokładne dopasowanie położenia drzwi względem korpusu mebla, co jest kluczowe dla osiągnięcia idealnego wyglądu. Regulacja głębokości za pomocą gwintu ślimakowego umożliwia dostosowanie położenia drzwi w pionie, co jest niezbędne dla uzyskania spójnej i estetycznej całości.

Zawias BLUM 71B3750 wyróżnia się również swoim eleganckim wyglądem, czemu sprzyja jego kolor – czarny onyks. To dodaje nie tylko estetyki, ale także pozwala na dopasowanie do różnorodnych stylów wnętrzarskich. Dzięki doskonałej jakości materiałów i starannej konstrukcji, ten zawias gwarantuje długotrwałą wydajność oraz niezawodność, co jest szczególnie istotne w przypadku mebli użytkowanych na co dzień.

Zawias BLUM 71B3750 CLIP top BLUMOTION to znakomity przykład zaawansowanej technologii i doskonałego projektowania, które łączą się w celu dostarczenia użytkownikom wyjątkowego doświadczenia. Jego wszechstronna funkcjonalność, zaawansowane regulacje, innowacyjny mechanizm BLUMOTION oraz trwała konstrukcja czynią go niezastąpionym narzędziem dla projektantów wnętrz oraz dla wszystkich, którzy pragną wprowadzić do swoich mebli elementy najwyższej jakości. Zawias ten jest synonimem nowoczesności, precyzji i niezawodności, stanowiąc doskonałą wartość dla każdego projektu meblowego.