Obniżka! BLUM 177H3100E CLIP stalowy EXPANDO do Aventos HF,HK-S Zobacz większe

BLUM 177H3100E CLIP stalowy EXPANDO do Aventos HF,HK-S

177H3100E

Prowadnik BLUM 177H3100E to wysokiej jakości element systemu prowadników CLIP, do drzwi Aventos HF i HK-S w meblach. Wykonany z niklowanej stali, gwarantuje solidne i trwałe mocowanie oraz estetyczny wygląd. Regulacja wysokości, i prosty design czynią go idealnym wyborem dla projektantów i meblarzy.

Więcej szczegółów

2,24 zł brutto

Więcej informacji

Uwaga! Podnośniki Aventos HF, HL, HS sprzedajemy wyłączni w kompletach: podnośnik + ramię + zaślepka

Prowadnik BLUM 177H3100E to niezawodny element systemu prowadników CLIP, który jest przeznaczony do zastosowania w meblach wyposażonych w drzwi Aventos HF i HK-S. Jest to rozwiązanie dedykowane do komfortowego użytkowania oraz estetycznego wykończenia mebli. 

 1. Numer katalogowy: BLUM 177H3100E

 2. System prowadników: Ten prowadnik należy do systemu prowadników CLIP, co oznacza, że jest zaprojektowany z myślą o łatwym i szybkim montażu oraz demontażu.

 3. Forma prowadnika: Prowadnik ma prostą formę, co oznacza, że jest on idealnym rozwiązaniem do mebli, gdzie estetyka i funkcjonalność są równie ważne.

 4. Dystans: Dystans wynosi 0 mm, co oznacza, że prowadnik jest idealnie dopasowany, aby zapewnić stabilność i płynne działanie.

 5. Materiał części górnej: Część górna prowadnika wykonana jest z wytrzymałej stali, co zapewnia trwałość i niezawodność przez wiele lat.

 6. Powierzchnia: Zarówno część górna, jak i dolna prowadnika są niklowane. Niklowana powierzchnia nie tylko zapewnia estetyczny wygląd, ale także chroni przed korozją.

 7. Mocowanie: Ten prowadnik jest wyposażony w system mocowania EXPANDO, który obejmuje specjalne wkręty z kołkiem rozporowym. To zapewnia pewne i trwałe mocowanie prowadnika w meblu.

 8. Odległość od przedniej krawędzi do 1 poz. mocowania: Odległość ta wynosi 20 mm, co pozwala na elastyczną konfigurację montażu w zależności od potrzeb projektu mebla.

 9. Średnica otworu pod mocowanie: Prowadnik posiada otwór o średnicy 5 mm, który jest odpowiedni do standardowych narzędzi montażowych.

 10. Głębokość otworu pod mocowanie: Głębokość otworu pod mocowanie wynosi 11 mm, co zapewnia solidne wsparcie i stabilność.

 11. Regulacja wysokości prowadników: Prowadnik można regulować za pomocą mimośrodem, co umożliwia dokładne dostosowanie go do potrzeb projektu mebla i zapewnienie płynnego działania.

Prowadnik BLUM 177H3100E to doskonałe rozwiązanie dla meblarzy i projektantów wnętrz, którzy szukają wysokiej jakości komponentów do swoich projektów. Dzięki jego solidnej konstrukcji, estetycznemu wykończeniu i elastycznym możliwościom montażu, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Niezawodność i trwałość to cechy, które wyróżniają ten produkt na rynku akcesoriów meblowych.