FESTOOL Stół wielofunkcyjny MFT/3 Conturo-AP 500869 - W SKŁAD 707126.500175 Zobacz większe

Stół wielofunkcyjny MFT/3 Conturo-AP

500869

Nowy produkt

CONTURO nadaje się również do pracy stacjonarnej. W tym celu należy ją po prostu umieścić w stole wielofunkcyjnym MFT/3 Conturo-AP. Umożliwia to nie tylko naklejanie obrzeży na kątach prostych lub zaokrągleniach, lecz również na skośnych krawędziach o kątach 90°–45°, gdyż jednostka stacjonarna CONTURO wychyla się w zakresie 90°–45°.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

4 971,36 zł brutto

Opis

Cena zakpl

Więcej informacji

Funkcje

Stacjonarne naklejanie obrzeży na krawędziach skośnych

 • Do stacjonarnego wykorzystania okleiniarki krawędzi
 • Płynna regulacja kąta w zakresie 0-47°
 • Umożliwia pochylenie maszyny (0 – 47°) na stole, a tym samym poziome ułożenie obrabianego przedmiotu przy wykonywaniu krawędzi - zapewnia wygodne i bezpieczne prowadzenie także dużych elementów
 • Dostarczane prowadnice ślizgowe zapewniają bezpieczne prowadzenie obrabianego elementu
 • Perfekcyjne stopniowanie krawędzi przy użyciu dołączonych prowadnic ślizgowych
 • Szybki, beznarzędziowy montaż i demontaż okleiniarki krawędzi
 • Pewne mocowanie maszyny za pomocą suwaka blokującego
 • Rolka dodatkowa jako poszerzenie strefy docisku lub do obróbki krawędzi o skomplikowanych kształtach
 • Regulowany adapter prowadnicy do dokładnie równoległego podawania płyty przy obróbce krawędzi w cięciach skośnych, dzięki czemu krawędź nie odkształca się
 • Nakładka zabezpieczająca, oddzielająca wprowadzoną krawędź od obszaru elementu obrabianego
 • Przycisk uruchamiania maszyny zawsze w zasięgu ręki
 • stół z płytą perforowaną i składanymi nóżkami
 • do wykorzystania okleiniarki krawędzi CONTURO KA 65 jako urządzenia stacjonarnego

Zastosowanie

 • Do obróbki krótkich serii, prostych krawędzi, elementów niestandardowych i klejenia skosów, kąt 0-47°

Dane techniczne

 • Wymiary stołu 1 157 x 773 mm
 • Wysokość robocza 900,00 mm
 • Odchylenie okleiniarki do krawędzi 47,00 °
 • Waga produktu 29,00 kg

W zestawie

 • płyta adaptera AP-KA 65
 • poprzeczka QT-MFT/3

Stół wielofunkcyjny MFT/3 Conturo-AP: Wyjątkowe rozwiązanie dla oklejania krawędzi

Gdy mówimy o profesjonalnej obróbce krawędzi, nie ma lepszego narzędzia niż stół wielofunkcyjny MFT/3 Conturo-AP. To urządzenie, które zapewnia nie tylko precyzję, ale także wszechstronność w zakresie stacjonarnego naklejania obrzeży na krawędziach skośnych. 

Funkcje stół wielofunkcyjny MFT/3 Conturo-AP

Stacjonarne naklejanie obrzeży na krawędziach skośnych

Pierwszą i najważniejszą funkcją tego stołu jest stacjonarne naklejanie obrzeży na krawędziach skośnych. Dzięki niemu można osiągnąć niezrównaną precyzję i jakość wykończenia obrabianego materiału. Ale to nie wszystko!

Płynna regulacja kąta w zakresie 0-47°

MFT/3 Conturo-AP umożliwia płynną regulację kąta w zakresie od 0 do 47 stopni. To oznacza, że masz pełną kontrolę nad pochyleniem maszyny na stole, co z kolei umożliwia poziome ułożenie obrabianego przedmiotu. Niezależnie od tego, czy pracujesz nad mniejszymi elementami czy dużymi płytami, MFT/3 Conturo-AP dostarcza wygodę i bezpieczeństwo prowadzenia.

Bezpieczne prowadzenie dzięki prowadnicom ślizgowym

Bezpieczeństwo jest priorytetem, dlatego MFT/3 Conturo-AP dostarcza odpowiednie prowadnice ślizgowe, które zapewniają bezpieczne prowadzenie obrabianego elementu. Niezależnie od skomplikowanego kształtu obrabianego materiału, masz pewność, że praca będzie precyzyjna i bezpieczna.

Perfekcyjne stopniowanie krawędzi

Dzięki dołączonym prowadnicom ślizgowym, masz możliwość perfekcyjnego stopniowania krawędzi. Każdy detal będzie wykończony z niezrównaną precyzją i dokładnością.

Szybki montaż i demontaż okleiniarki krawędzi

Czas to pieniądz, dlatego MFT/3 Conturo-AP zapewnia szybki, beznarzędziowy montaż i demontaż okleiniarki krawędzi. To narzędzie, które działa sprawnie, oszczędzając Twój czas i energię.

Pewne mocowanie dzięki suwakowi blokującemu

MFT/3 Conturo-AP gwarantuje pewne mocowanie maszyny za pomocą suwaka blokującego. Nie musisz martwić się o stabilność urządzenia podczas pracy.

Dodatkowa rolka jako poszerzenie strefy docisku

Dodatkowa rolka, która może służyć jako poszerzenie strefy docisku lub do obróbki krawędzi o skomplikowanych kształtach, to kolejna zaleta tego stołu. To narzędzie, które dostosowuje się do Twoich potrzeb.

Regulowany adapter prowadnicy

Regulowany adapter prowadnicy zapewnia dokładnie równoległe podawanie płyty przy obróbce krawędzi w cięciach skośnych. Dzięki niemu krawędź nie odkształca się, a efekty Twojej pracy są znakomite.

Nakładka zabezpieczająca

Nakładka zabezpieczająca oddziela wprowadzoną krawędź od obszaru elementu obrabianego, co zwiększa bezpieczeństwo pracy i chroni materiał przed uszkodzeniem.

Przycisk uruchamiania zawsze w zasięgu ręki

Zawsze ważne jest, aby mieć kontrolę nad urządzeniem. MFT/3 Conturo-AP zapewnia, że przycisk uruchamiania maszyny jest zawsze w zasięgu Twojej ręki, co przekłada się na wygodę obsługi.

Stół z płytą perforowaną i składanymi nóżkami

Wyposażony jest w płytę perforowaną oraz składane nóżki, co sprawia, że jest idealnym narzędziem do wykorzystania okleiniarki krawędzi CONTURO KA 65 jako urządzenia stacjonarnego.

Stół wielofunkcyjny MFT/3 Conturo-AP jest doskonały do obróbki krótkich serii, prostych krawędzi oraz elementów niestandardowych. Dodatkowo umożliwia klejenie skosów w zakresie kątów od 0 do 47 stopni. To narzędzie, które dostarcza wszechstronności i precyzji.

Wymiary stołu

Wymiary stołu wynoszą 1157 x 773 mm, co zapewnia wystarczająco dużo miejsca do pracy.

Wysokość robocza

Wysokość robocza wynosi 900 mm, co umożliwia komfortową pracę.

Odchylenie okleiniarki do krawędzi

MFT/3 Conturo-AP pozwala na odchylenie okleiniarki

Praktyczne zastosowania stolika wielofunkcyjnego

Stół jako centrum obróbki

Jednym z kluczowych zastosowań stolika wielofunkcyjnego MFT/3 Conturo-AP jest jego rola centrum obróbki. Dzięki swoim funkcjom, stołowi można dostosować do wielu różnych zadań, co czyni go nieocenionym narzędziem w warsztatach stolarskich. Możesz go wykorzystać do cięcia, klejenia, szlifowania i wielu innych operacji obróbkowych.

Obróbka krótkich serii

Jeśli pracujesz nad projektami, które wymagają obróbki krótkich serii, stół wielofunkcyjny MFT/3 Conturo-AP będzie Twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Jego precyzyjne prowadnice i możliwość dokładnego ustawienia kąta pozwolą Ci uzyskać jednolity i profesjonalny wygląd każdego elementu.

Idealny dla prostych krawędzi

Stół ten doskonale nadaje się do pracy nad prostymi krawędziami. Bez względu na to, czy musisz okleić krawędź stołu, blatu czy innej powierzchni, MFT/3 Conturo-AP zapewni ci dokładność i trwałość.

Praca z elementami niestandardowymi

Często zdarza się, że projekt wymaga obróbki elementów o nietypowych kształtach. Stół wielofunkcyjny MFT/3 Conturo-AP jest w stanie dostosować się do różnorodnych kształtów i rozmiarów, co pozwala na elastyczność w pracy z nietypowymi materiałami.

Klejenie skosów

Jednym z najważniejszych zastosowań tego stołu jest możliwość klejenia skosów w zakresie kątów od 0 do 47 stopni. To idealne narzędzie do tworzenia estetycznych połączeń i skosów, które dodają elegancji i wyrafinowania Twoim projektom.

Uniwersalność w zasięgu ręki

Dzięki płycie perforowanej, składanym nóżkom i regulowanemu adapterowi prowadnicy, MFT/3 Conturo-AP jest gotów na różnorodność zadań. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz stabilnego stołu do cięcia czy precyzyjnego punktu klejenia, ten stół spełni Twoje oczekiwania.

Stół wielofunkcyjny MFT/3 Conturo-AP to narzędzie, które nie tylko ułatwia pracę, ale również podnosi jej jakość. Dzięki jego wszechstronności, precyzji i możliwości dostosowania do różnorodnych zastosowań, jest nieodłącznym elementem wyposażenia każdego profesjonalnego warsztatu.