Warianty! GTV AXIS PRO Złączka frontu wewnętrznego L+P wysoka H199 mm biała Zobacz większe

GTV AXIS PRO Złączka frontu wewnętrznego L+P, biała

Ta złączka została specjalnie zaprojektowana dla bardzo wysokich szuflad, gdzie tradycyjne rozwiązania często nie spełniają oczekiwań użytkowników.

Więcej szczegółów

16,52 zł brutto

Więcej informacji

GTV AXIS PRO Złączka frontu wewnętrznego L+P, w kolorze białym, to funkcjonalny i estetyczny produkt zaprojektowany specjalnie dla bardzo wysokich szuflad systemu Axis Pro. Ta złączka pozwala na tworzenie praktycznych i funkcjonalnych szuflad wewnątrz, umożliwiając optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni i organizację przechowywanych przedmiotów w sposób efektywny.

Jedną z głównych zalet tej złączki jest jej wszechstronność i kompatybilność z bardzo wysokimi szufladami. Dzięki temu, użytkownicy systemu Axis Pro mogą wykorzystać te złączki do różnych wysokości szuflad, co pozwala na elastyczne dostosowanie ich do różnych typów mebli i indywidualnych potrzeb.

Kolor biały, w jakim wykonana jest złączka, dodaje jej estetycznego wyglądu, co sprawia, że doskonale komponuje się z różnymi rodzajami wnętrz. Niezależnie od stylu mebli czy kolorystyki pomieszczenia, złączka ta dodaje harmonii i elegancji, podkreślając estetykę całego mebla.

Skład kompletu obejmuje dwie bardzo wysokie złączki do frontu wewnętrznego, co czyni go kompletnym i gotowym do montażu. Użytkownicy nie muszą się martwić o zakup dodatkowych elementów, co ułatwia proces organizacji przestrzeni wewnątrz szuflady. To szczególnie istotne, ponieważ użytkownicy mogą swobodnie zaaranżować wnętrze szuflady zgodnie z własnymi potrzebami, dzięki czemu uzyskają optymalne i spersonalizowane rozwiązanie.

GTV AXIS PRO Złączka frontu wewnętrznego w kolorze białym dostępna jest w różnych wariantach wysokości, takich jak niska H-84, średnia H-116, wysoka H-167 oraz super wysoka H-199. Dzięki temu, bez względu na wysokość szuflady, można łatwo dopasować odpowiednią złączkę, co znacznie ułatwia proces projektowania i montażu mebli.

Podsumowując, GTV AXIS PRO Złączka frontu wewnętrznego L+P, biała, to niezawodne rozwiązanie do organizacji wnętrza bardzo wysokich szuflad w systemie Axis Pro. Dzięki funkcjonalności, estetycznemu wyglądowi oraz różnorodności wariantów wysokości, ta złączka spełni oczekiwania użytkowników, zapewniając dobrze zorganizowane i estetyczne wnętrze mebli. To idealny wybór dla osób, które cenią praktyczność, jakość i elegancję w swoim otoczeniu.

AXISPRO-WEWMOCA1 | AXISPRO-WEWMOCB1 | AXISPRO-WEWMOCC1 | PB-AXIS-WEWMOCD1 | PB-AXISPRO-WEWMOCA1 | PB-AXISPRO-WEWMOCB1 | PB-AXISPRO-WEWMOCC1 | PB-AXISPRO-WEWMOCD1 | 5902801223945 | 5902801283635 | 5902801224003 | 5902801224034

Produkty powiązane