Obniżka! Magnes meblowy MENSA biały (47x15) Zobacz większe

Magnes meblowy MENSA biały (47x15)

MG-MENSA-010

Magnes MENSA to funkcjonalny zatrzask meblowy w białym kolorze, wykonany z wytrzymałego tworzywa. Dzięki dołączonej blaszce, meble zamykają się pewnie i dyskretnie. Praktyczne rozwiązanie dla bezpiecznego przechowywania.

Więcej szczegółów

0,98 zł brutto

Więcej informacji

Magnes MENSA to niezastąpiony element, który wnosi nie tylko funkcjonalność, ale także estetykę i wygodę do mebli. Ten magnes meblowy, który działa jako zatrzask magnetyczny, charakteryzuje się nie tylko prostym designem, ale również solidnym wykonaniem, które przyczynia się do długotrwałego i skutecznego działania.

Jego biały kolor nie tylko pasuje do różnych rodzajów mebli, ale także wprowadza uczucie świeżości i czystości do przestrzeni. Obudowa magnesu jest wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, co zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia. To oznacza, że magnes MENSA może służyć przez długi okres czasu, zachowując swoje właściwości.

W komplecie znajduje się również blaszka przytrzymująca magnes po zamknięciu frontu. Ta dodatkowa część zapewnia pewne i bezproblemowe zamykanie mebli, gwarantując, że fronty pozostaną w miejscu, nawet przy codziennym użytkowaniu. To cecha szczególnie ważna, gdy chodzi o wygodę i komfort użytkowania mebli.

Magnes MENSA sprawdza się doskonale w szafkach i innych rodzajach mebli, które wymagają pewnego i dyskretnego zamykania. Jego funkcjonalność jest niezwykle przydatna w przestrzeniach, gdzie bezpieczne przechowywanie przedmiotów jest istotne. Dodatkowo, prostota montażu i obsługi sprawia, że jest to rozwiązanie dostępne dla szerokiego spektrum użytkowników, niezależnie od ich doświadczenia w montażu mebli.

Podsumowując, magnes MENSA to nie tylko element meblowy, ale także doskonały pomocnik w utrzymaniu mebli w idealnym stanie. Jego prosty design, solidne wykonanie, biały kolor i dołączona blaszka przytrzymująca to cechy, które podnoszą komfort użytkowania mebli oraz sprawiają, że są one zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Dzięki temu magnes MENSA staje się cennym dodatkiem dla projektów meblowych, które kładą nacisk na jakość, wygodę i styl.