Blaty kuchenne, robocze do kuchni Slim Line

Blaty robocze Slim Line wykonane z 12 mm płyty kompaktowej o monochromatycznym rdzeniu to idealne rozwiązanie dla wysokiej jakości mebli i wyposażenia wnętrz. Ich konstrukcja składa się z wielu warstw specjalnie zaimpregnowanych arkuszy papieru rdzeniowego oraz dekoracyjnego, co po sprasowaniu daje homogeniczną całość. Charakteryzują się one ulepszoną odpornością na zadrapania i wilgoć.

Ultra cienkie blaty kompaktowe Slim Line to nie tylko funkcjonalne elementy, ale także estetyczne dodatki, które odmienią wygląd kuchni, łazienki lub przestrzeni biurowej. Mogą występować minimalne różnice kolorystyczne między partiami produkcyjnymi, ale nie wpływa to na jakość produktu.

Gwarantujemy pełną satysfakcję z użytkowania blatów Slim Line. Zachęcamy do korzystania z magicznej gąbki do ich czyszczenia. Szczegółowe informacje dotyczące przechowywania, montażu oraz pielęgnacji znajdziesz w naszej dokumentacji. Zapewniamy także porady dotyczące łączenia blatów i montażu zlewu.

Blaty kuchenne Slim Line są nie tylko stylowe, ale także wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu, dzięki czemu stanowią doskonałe rozwiązanie do nowoczesnej kuchni. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne dekory i kolory rdzenia, które pozwalają na dopasowanie blatu do indywidualnych preferencji i aktualnych trendów wnętrzarskich. W naszej ofercie znajdziesz szesnaście dekorów oraz cztery kolory rdzenia do wyboru

Więcej informacji uzyskasz pod numerem: 665 435 943

Blat Slim Line Łupek Arosa Jasny K538 PH
Blat Slim Line Pietra Belvedere k595 SU
Blat Slim Line Breccia Vivaldo K594 SU
Blat Slim Line Galaxus
K553 SU
Blat Slim Line Biały Marmur Lodowy K552 SU
Blat Slim Line Łupek Arosa Ciemny K539 PH
Blat Slim Line Dąb Barokowy Ristretto K537 RW
Blat Slim Line Dąb Castello Miodowy K358 PW
Blat Slim Line Carrara
K551 SU
Blat Slim Line Czarny
0190 AF
Blat Slim Line Czarny
0190 SL
Blat Slim Line Navona Kremowa K367 PH
Blat Slim Line Marmur Atlantycki Szary K368 PH
Blat Slim Line Biel Alpejska
8685 SU
Blat Slim Line Venato
K023 SU
Blat Slim Line Portland
K028 SU