Kosz cargo dwupoziomowy Nomet 500 II chrom

W-2311M-500.G2

Dzięki dwupoziomowej konstrukcji, masz pełny dostęp do swoich kuchennych akcesoriów bez konieczności ruchu innych przedmiotów. Miękki domyk zapewnia cichą obsługę, a mocowanie dolne gwarantuje stabilność. Kosz może pomieścić obciążenie do 30 kg, co czyni go idealnym do przechowywania garnków, patelni, produktów spożywczych, naczyń i wielu innych rzeczy.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

267,98 zł brutto

Więcej informacji

Dwupoziomowy kosz cargo mini W-2311M-500 w kolorze chromu to innowacyjne rozwiązanie, które znacząco zwiększa funkcjonalność i wygodę użytkowania mebli kuchennych. Ten elegancki i praktyczny kosz został zaprojektowany przez renomowaną markę Nomet, znającą się na potrzebach współczesnych kuchni.

 1. Wyjątkowy design: Kosz cargo mini W-2311M-500 zachwyca swoim nowoczesnym designem i połyskującym chromem, który dodaje elegancji i stylu każdej kuchni.

 2. Dwupoziomowa konstrukcja: Dwa poziomy kosza pozwalają na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni w szafce kuchennej. Nie tylko zyskasz dodatkową powierzchnię do przechowywania, ale także łatwiejszy dostęp do zawartości.

 3. Miękki domyk: Wyposażony w miękki domyk, ten kosz cargo zamyka się cicho i delikatnie, eliminując hałas i ryzyko uszkodzenia mebli. To rozwiązanie doskonale wpisuje się w ideę ergonomicznego użytkowania kuchni.

 4. Mocowanie dolne: Kosz cargo jest wyposażony w mocowanie dolne, co zapewnia stabilność i trwałość konstrukcji. Nie musisz martwić się o przemieszczanie się kosza w trakcie użytkowania.

 5. Niezwykle wytrzymały: Wykonany z wysokiej jakości metalu, kosz cargo mini W-2311M-500 jest nie tylko elegancki, ale także niezwykle wytrzymały. Może utrzymać obciążenie do 30 kg, co sprawia, że nadaje się do przechowywania różnorodnych przedmiotów kuchennych.

 • Model: Dwupoziomowy W-2311M-500
 • Materiał: Metal
 • Pasuje do szafki o szerokości zewnętrznej: 500 mm
 • Wymiary:
  • Głębokość: 480 mm
  • Wysokość: 545 mm
  • Szerokość: 450 mm
 • Kolor: Chrom (G2)
 • Pełny wysuw: Tak
 • Miękki domyk: Tak
 • Mocowanie dolne: Tak
 • Maksymalne obciążenie: 30 kg

Ten dwupoziomowy kosz cargo mini to doskonałe rozwiązanie dla każdej kuchni, która dąży do maksymalnej funkcjonalności, estetyki i wygody. Dzięki niemu wykorzystasz przestrzeń w szafkach w pełni i utrzymasz porządek w kuchennych akcesoriach. Niezawodna konstrukcja, wysoka jakość wykonania i piękny chromowany wygląd to cechy, które wyróżniają ten produkt na tle innych rozwiązań na rynku. Zainwestuj w kosz cargo mini W-2311M-500 Chrom i ciesz się bardziej funkcjonalną kuchnią już dziś

Kuchnia to serce domu, miejsce, w którym spędzamy wiele czasu przygotowując posiłki i dzieląc się nimi z rodziną i przyjaciółmi. Aby uczynić to miejsce bardziej funkcjonalnym, estetycznym i ergonomicznym, warto rozważyć aranżację kuchenną z wykorzystaniem dwupoziomowego kosza cargo mini W-2311M-500 w kolorze chromu.

Oto kilka pomysłów, jak idealnie wkomponować ten produkt w Twoją kuchnię:

1. Organizacja podstawowych narzędzi kuchennych:

Zainstaluj dwupoziomowy kosz cargo mini W-2311M-500 w jednej z dolnych szafek blisko stanowiska do przygotowywania posiłków. Na górnym poziomie umieść często używane garnki, patelnie i rondle, a na dolnym poziomie schowaj deski do krojenia, sita i podobne narzędzia. Dzięki temu wszystko będzie pod ręką, a jednocześnie nie zajmie cennej przestrzeni na blatach.

2. Przechowywanie produktów spożywczych:

Jeśli Twoja kuchnia jest wyposażona w wysokie szafki, zamontuj kosz cargo mini W-2311M-500 w jednej z nich. Wykorzystaj go do przechowywania puszek, słoików, przypraw i innych produktów spożywczych. Dzięki dwupoziomowej konstrukcji łatwiej dostaniesz się zarówno do produktów na górnym, jak i dolnym poziomie, co ułatwi organizację kuchennych zapasów.

3. Ukrycie sprzętu AGD:

Jeśli chcesz zachować minimalistyczny wygląd kuchni, możesz umieścić dwupoziomowy kosz cargo mini W-2311M-500 w szafce na sprzęt AGD, takiej jak mikrofalówka, toster czy blender. Na górnym poziomie schowaj mniejsze urządzenia, a na dolnym większe. Dzięki temu sprzęt będzie zawsze pod ręką, ale nie będzie rzucał się w oczy.

4. Organizacja naczyń i sztućców:

Jeśli masz niskie szafki, kosz cargo mini W-2311M-500 może posłużyć do przechowywania naczyń i sztućców. Na górnym poziomie umieść talerze, filiżanki i kubki, a na dolnym miejsce na sztućce i akcesoria do jedzenia. To doskonałe rozwiązanie, które pomoże utrzymać porządek w kuchni i ułatwi codzienne czynności.

5. Kącik do recyklingu:

Jeśli dbasz o ekologię i segregujesz odpady, dwupoziomowy kosz cargo mini W-2311M-500 może posłużyć jako kącik do recyklingu. Na górnym poziomie umieść pojemnik na szkło, a na dolnym na plastik i metal. To pomaga utrzymać porządek i ułatwia proces recyklingu.

Dwupoziomowy kosz cargo mini W-2311M-500 w kolorze chromu to wszechstronny produkt, który może znacząco poprawić organizację kuchni. Jego elegancki wygląd w połączeniu z funkcjonalnością sprawiają, że jest to doskonały dodatek do każdej kuchni. Dzięki temu koszowi wykorzystasz przestrzeń w szafkach efektywnie, zachowasz porządek i uproszczysz codzienne czynności kuchenne. Niech Twoja kuchnia stanie się miejscem, gdzie gotowanie staje się przyjemnością