Kosz cargo boczny dwupoziomowy Nomet Standard Pro, prawy, srebrny

Ten kosz cargo dwupoziomowy z mocowaniem bocznym, w ramach linii Standard Pro, to kluczowy element aranżacji kuchni, który łączy funkcjonalność z nowoczesnym designem. Wyposażony w nowy, niezawodny system jezdny, regulację frontu 3D i możliwość zastosowania przegrody, ten produkt dostosowuje się do Twoich potrzeb.

Więcej szczegółów

168,02 zł brutto

Więcej informacji

Odkryj nowy standard organizacji w swojej kuchni dzięki innowacyjnemu koszowi cargo dwupoziomowemu z mocowaniem bocznym, który idealnie wpasuje się w Twój styl życia. 

1. Niezawodny system jezdny: Nowy system jezdny tego kosza cargo W-2333M-200P.P22 gwarantuje płynny i cichy ruch. Otwieranie i zamykanie szafek staje się przyjemnością dzięki tej niezawodnej konstrukcji.

2. Regulacja frontu 3D: Dzięki zaawansowanej regulacji frontu 3D, masz pełną kontrolę nad tym, jak kosz pasuje do Twojej szafki. Dopasuj go precyzyjnie do swoich potrzeb, co sprawia, że korzystanie z niego jest jeszcze wygodniejsze.

3. Możliwość zastosowania przegrody: Ten kosz cargo nie tylko pomaga w przechowywaniu różnych przedmiotów, ale również umożliwia zastosowanie przegrody, co pozwala na jeszcze lepszą organizację przestrzeni wewnątrz.

4. Mocowanie bocznym do prawego boku szafki: Dzięki mocowaniu bocznemu do prawego boku szafki, ten kosz jest łatwy w montażu i pasuje do różnych konfiguracji kuchennych. To rozwiązanie, które dostosowuje się do Twoich potrzeb.

5. Pełny wysuw i miękki domyk: Kosz cargo o feruje pełny wysuw, co oznacza, że łatwo dotrzesz do zawartości nawet w głębokich szafkach. Miękki domyk zapobiega trzaskaniu, zapewniając cichą obsługę.

6. Wysoka ładowność: Ten system cargo może pomieścić do 20 kg obciążenia, co oznacza, że bez trudu zmieścisz w nim garnki, patelnie, produkty spożywcze i wiele innych rzeczy.

Zainwestuj w ten kosz cargo dwupoziomowy z mocowaniem bocznym, aby uczynić swoją kuchnię bardziej funkcjonalną i estetyczną. Linia Standard Pro reprezentuje nowoczesne rozwiązania dla współczesnych kuchni, a ten produkt to doskonały przykład tego podejścia. Niech Twoja kuchnia stanie się miejscem, gdzie organizacja spotyka się z elegancją.

Kosz cargo dwupoziomowy Nomet Standard Pro - Perfekcyjna organizacja w Twojej kuchni

Przedstawiamy kosz cargo dwupoziomowy Nomet Standard Pro, prawy, w eleganckim srebrnym wykończeniu. Ten produkt jest kluczem do doskonałej organizacji w Twojej kuchni.

Kosz Cargo Dwupoziomowy Nomet to rozwiązanie stworzone z myślą o Twojej wygodzie. Dzięki możliwości zastosowania przegrody, możesz podzielić przestrzeń wewnątrz kosza na mniejsze sekcje, co ułatwia przechowywanie i utrzymanie porządku w kuchennych akcesoriach.

Ten kosz zapewnia łatwy dostęp do jego zawartości dzięki pełnemu wysuwowi. System miękkiego domyku eliminuje trzaskanie drzwiczek, sprawiając, że korzystanie z kuchni jest ciche i komfortowe.

Kosz Cargo Nomet cechuje się solidną konstrukcją, co gwarantuje jego wytrzymałość. Każda półka ma maksymalne obciążenie wynoszące aż 20 kg, co pozwala na przechowywanie cięższych naczyń i akcesoriów kuchennych.

Ten model kosza jest przeznaczony do montażu po prawej stronie szafki, co daje Ci elastyczność w planowaniu układu swojej kuchni.

Kosz Cargo Dwupoziomowy Nomet Standard Pro to doskonałe połączenie funkcjonalności i stylu. Niech Twoja kuchnia stanie się efektywnie zorganizowaną przestrzenią, a jednocześnie zachowa swój elegancki charakter.