Warianty! CARGO NOMET PRO 20 SZARE LEWE /2/ Zobacz większe

Kosz cargo boczny dwupoziomowy Nomet Standard Pro, lewy, srebrny

Dzięki możliwości montażu po lewej stronie oraz zastosowaniu przegrody, ten kosz pomaga utrzymać porządek w Twojej kuchni. Pełny wysuw i miękki domyk zapewniają wygodę codziennego użytkowania, a solidna konstrukcja umożliwia przechowywanie nawet ciężkich przedmiotów z maksymalnym obciążeniem półki wynoszącym 20 kg.

Więcej szczegółów

168,02 zł brutto

Więcej informacji

Kosz Cargo dwupoziomowy Nomet Standard Pro
Doskonałe rozwiązanie organizacyjne w Twojej kuchni

Nomet Standard Pro to linia produktów, które łączą funkcjonalność i estetykę w jedno. W tym przypadku, skupimy się na koszu cargo dwupoziomowym z mocowaniem bocznym, dostępnym w wersji lewej, a wszystko to w przepięknym odcieniu srebrnego.

Główną cechą tego kosza jest jego wielofunkcyjność. Możesz go zamontować po lewej stronie, dostosowując go do układu swojej kuchni, co daje Ci swobodę w planowaniu przestrzeni.

Chcesz jeszcze bardziej zwiększyć funkcjonalność tego kosza? Nic prostszego. Dzięki możliwości zastosowania przegrody, możesz podzielić przestrzeń wewnątrz kosza na mniejsze sekcje, idealne do przechowywania różnych produktów.

Czy to nie irytujące, gdy drzwiczki szafki zamykają się z hukiem? Ten kosz cargo wyposażono w system pełnego wysuwu oraz miękkiego domyku, co zapewnia cichą i delikatną obsługę. Teraz możesz korzystać z kuchni bez zbędnego hałasu.

Maksymalne obciążenie półki wynosi aż 20 kg, co oznacza, że możesz przechowywać w nim ciężkie garnki, naczynia i inne kuchenne akcesoria, w pełni ufając wytrzymałej konstrukcji.

Kosz cargo dwupoziomowy Nomet Standard Pro to esencja nowoczesnej organizacji kuchni. Z jego pomocą unikniesz bałaganu, zyskasz przestrzeń i elegancję w jednym. Wybierając ten produkt, wybierasz nie tylko funkcjonalność, ale także styl. Niech Twoja kuchnia stanie się jeszcze bardziej efektywna dzięki koszowi Standard Pro od Nomet.

Dostępny w wersji lewej, ten produkt oferuje mnóstwo zalet:

  • Wielofunkcyjność: Dzięki możliwości montażu po lewej stronie dostosujesz go do swoich potrzeb.
  • Dodatkowa organizacja: Opcja zastosowania przegrody pomaga utrzymać porządek i podzielić przestrzeń wewnątrz kosza na mniejsze sekcje.
  • Komfort w użytkowaniu: Pełny wysuw i miękki domyk eliminują niepotrzebny hałas i zapewniają wygodę codziennego użytkowania.
  • Wytrzymałość: Maksymalne obciążenie półki wynoszące 20 kg gwarantuje bezpieczne przechowywanie nawet ciężkich przedmiotów.

Odkryj, jak ten kosz Standard Pro od Nomet może zrewolucjonizować Twoją kuchnię, łącząc funkcjonalność i estetykę w jednym. Niech organizacja stanie się przyjemnością, a Twoja kuchnia zyska nowy poziom elegancji.

Kosz Cargo dwupoziomowy Nomet 150L i 200L Standard Pro - Perfekcyjna organizacja w Twojej kuchni

Odkryj nowy wymiar organizacji w swojej kuchni dzięki Koszowi Cargo Dwupoziomowemu Nomet Standard Pro. To rozwiązanie łączy funkcjonalność, wygodę i elegancję w jednym.

Kuchnia to serce każdego domu, dlatego warto zadbać o jej organizację. Kosz Cargo Dwupoziomowy Nomet Standard Pro pomoże Ci w tej misji, dostarczając rozwiązań, które ułatwią codzienne życie.

Organizacja na najwyższym poziomie

Główną cechą tego kosza jest możliwość zastosowania przegrody, co umożliwia podzielenie przestrzeni wewnątrz kosza na mniejsze sekcje. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną zachować porządek we wszystkich zakamarkach kuchni.

Wygoda w użytkowaniu

Pełny wysuw kosza zapewnia łatwy dostęp do jego zawartości, bez konieczności grzebania w głębi szafki. Dodatkowo, system miękkiego domyku sprawia, że zamykanie drzwiczek odbywa się cicho i delikatnie, bez zbędnego hałasu.

Solidna konstrukcja

Kosz Cargo Nomet to gwarancja wytrzymałości i niezawodności. Każda półka ma maksymalne obciążenie wynoszące aż 20 kg, co oznacza, że możesz przechowywać w nim nawet ciężkie garnki, naczynia i inne kuchenne akcesoria, w pełni ufając solidnej konstrukcji.