Obniżka! Mata antypoślizgowa do szuflady meblowej szara 682x473 Zobacz większe

Mata antypoślizgowa do szuflady meblowej szara 682x473

Mata meblowa antypoślizgowa zabezpiecza przed przesuwaniem przedmiotów znajdujących się w szufladzie i pasuje do większości szuflad o standardowych wymiarach dostępnych na rynku. Wykonana została z sztywnego i gładkiego tworzywa. Istnieje możliwość przycięcia pod wymiar. Wymiary maty to 682 x 473 mm.

Więcej szczegółów

19,77 zł brutto

Więcej informacji

Nowoczesne maty antypoślizgowe do szuflad są produktem dostosowanym do Twoich potrzeb. Oferują one szeroki wybór kolorów, w tym efektowne modele czarne, bardziej uniwersalne w odcieniach antracytu oraz klasyczne białe. Maty te dodają charakteru szufladom, zapewniając jednocześnie porządek i estetykę.

Meblowe maty antypoślizgowe Magic Slim w kolorze szarym o wymiarach 682/473 mm, idealnie pasują do szuflad. Te maty to doskonałe rozwiązanie, aby zabezpieczyć wnętrze szuflad przed uszkodzeniami. Chronią one meble przed zadrapaniami, plamami i otarciami, zapobiegając bezpośredniemu kontakcie przedmiotów z powierzchnią. W przypadku zużycia maty można łatwo wymienić ją na nową, co utrzymuje wnętrze szuflad w doskonałym stanie.

Maty meblowe antypoślizgowe są niezbędnym elementem, który zapobiega przesuwaniu się naczyń podczas otwierania i zamykania szuflad. Dzięki nim wszystkie akcesoria pozostają na swoim miejscu, co zapewnia ich ochronę.

Maty antypoślizgowe do mebli są dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala na dopasowanie ich do mebli o różnych wymiarach. W przypadku potrzeby można je łatwo przyciąć do odpowiednich rozmiarów. Bogata paleta kolorystyczna gwarantuje elegancki i minimalistyczny wygląd, który doskonale komponuje się z wystrojem kuchni.