Szuflady Axis Pro – cechy ogólne

Systemu Szuflad AXIS PRO sprawia, poprzez swoją uniwersalność doskonale nadaje się do różnych rodzajów pomieszczeń. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres możliwości projektowania, umożliwiając wybór spośród czterech standardowych wysokości szuflad wewnętrznych. Modny design systemu to rezultat zastosowania cienkiego płaszcza bocznego o zaledwie 14 mm szerokości, nadając szufladzie nowoczesny i elegancki wygląd. Dostępne wykończenia w bieli i antracycie pozwalają na tworzenie unikalnych aranżacji.

Szuflady Axis Pro – cechy użytkowe

Wysoki komfort pracy i użytkowania to kolejne atuty systemu szufad AXIS PRO. Dzięki zastosowaniu nowego mechanizmu, szuflada gwarantuje nie tylko doskonałą kulturę pracy, ale także najwyższą jakość ruchu. Dodatkowo, prostą regulację frontu w płaszczyźnie pionowej i poziomej można dostosować do indywidualnych preferencji użytkownika. Szuflady AXIS PRO to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także element, który wprowadzi do każdego pomieszczenia nowoczesny i funkcjonalny design.

Szuflady Axis Pro – montaż

W porównaniu do wcześniejszych modeli marki, systemy montażowe AXIS PRO wyróżniają się innowacyjnym systemem wypinania prowadnic. Ich równa powierzchnia bez zaślepek nadaje szufladzie klarowny i elegancki design. Wymiary zostały zachowane zgodnie z poprzednimi modelami AXIS, co ułatwia korzystanie z dostępnych formatów. Montaż Systemu Szufladowego AXIS PRO jest prostszy, szczególnie zaczynając od największej szuflady. Instrukcja montażu, załączona przez producenta w postaci specyfikacji i filmu, umożliwia samodzielne założenie odpowiednich komponentów, wymagając precyzyjnego użycia dna szuflady, ścianki tylnej i poprawnego umieszczenia ich na prowadnicach.

Montaż szuflad GTV Axis Pro

W przeciwieństwie do systemu GTV MODERN BOX, gdzie mocowania były wpinane, w systemie AXIS konieczne jest ich wsunięcie. Otwierając opakowanie, otrzymujemy kompletny zestaw, w tym dwa boki wysokie, dwa niskie, woreczek z wkrętami, zaślepki oraz prowadnice znane z poprzednich modeli. Instrukcja GTV AXIS PRO zachęca do starannego przygotowania wszystkich komponentów i dopasowania ich do systemu szuflad. Zmontowane dno i zamocowany tył szuflady zapewniają stabilność i funkcjonalność.

Szuflady Axis Pro – podsumowanie

Podsumowując, systemy szufladowe GTV AXIS PRO są doskonałym wyborem dla majsterkowiczów ceniących komfort użytkowania, łatwość montażu i możliwość zmiany designu mebli. Ich elegancka kolorystyka stanowi atrakcyjną wizję nowego GTV AXIS PRO!

Instrukcja montażu, załączona przez producenta w postaci specyfikacji i filmu

Tu znajdziesz wszystkie produkty z rodziny GTV Axis Pro.