Złącze mimośrodowe 20mm + trzpień 6x7mm, plastikowe

Wykonane z wytrzymałego stopu cynku z aluminium (ZnAl) i solidnego tworzywa sztucznego w odcieniu szarego, gwarantuje stabilność i trwałość łączeń. Jego estetyczny design doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrzarskimi. Montaż jest szybki i ergonomiczny, stanowiąc niezastąpione narzędzie zarówno dla profesjonalistów, jak i pasjonatów stolarstwa.

Więcej szczegółów

0,59 zł brutto

Opis

Opakowanieszt

Więcej informacji

Średnica: 20 mm
Wymiary sworznia: 6 x 7 mm
Materiał: ZnAl, tworzywo sztuczne
Wersja kolorystyczna: szary, stal, czarny, biały, brąz

Rozwiązanie, które wyróżnia się nie tylko precyzją wykonania, ale także swoją wszechstronnością i zastosowaniem w różnych dziedzinach stolarstwa oraz meblarstwa.

Złącze mimośrodowe o średnicy 20 mm, to produkt, który zapewni Państwu wyjątkową jakość i niezawodność w łączeniu elementów stolarskich. Dzięki swojej konstrukcji i dokładnemu wykonaniu, złącze to stanowi doskonałe rozwiązanie dla profesjonalistów oraz entuzjastów stolarstwa. Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości, takich jak stop cynku z aluminium (ZnAl), gwarantuje wytrzymałość, odporność na korozję oraz długą żywotność produktu.

Wymiary sworznia o rozmiarze 6 x 7 mm pozwalają na precyzyjne dopasowanie do otworów w drewnianych lub innym rodzaju elementów konstrukcyjnych. To sprawia, że złącze mimośrodowe jest idealnym rozwiązaniem do tworzenia łączeń stabilnych i trwałych, które wytrzymają próbę czasu oraz obciążenia, jakim mogą być poddane w codziennym użytkowaniu.

Jednym z kluczowych atutów tego produktu jest wykorzystanie tworzywa sztucznego o szarym odcieniu. Ten nowoczesny materiał nie tylko prezentuje się estetycznie, ale także jest łatwy w utrzymaniu w czystości, co jest ważne zwłaszcza w przypadku mebli czy konstrukcji znajdujących się w pomieszczeniach o różnorodnym przeznaczeniu. Szarość złącza mimośrodowego doskonale współgra z różnymi stylami wnętrzarskimi, od klasycznego po nowoczesny, co czyni go wszechstronnym i uniwersalnym rozwiązaniem dla projektów stolarskich.

Nie można również zapomnieć o wyjątkowej ergonomii i łatwości montażu tego złącza. Dzięki starannie zaprojektowanym kształtom oraz dokładnym wymiarom, montaż staje się szybki i efektywny, co przekłada się na oszczędność czasu i energii podczas prac stolarskich.

Złącze mimośrodowe o wymiarach 20 mm i trzpienia 6x7 mm, wykonane z wysokiej jakości materiałów, stanowi doskonały wybór dla każdego profesjonalisty oraz miłośnika stolarstwa. Jego precyzyjne wykonanie, trwałość, estetyka i uniwersalność sprawiają, że jest to niezbędny element w zestawie narzędzi każdego stolarza, który dąży do doskonałych rezultatów i trwałych konstrukcji.