Obniżka! CLIP top BLUMOTION zawias standard. 110°, drzwi nakładane, puszka: na wkręty, niklowany Zobacz większe

CLIP top BLUMOTION zawias standard. 110°, drzwi nakładane, puszka: na wkręty, niklowany

71B3550

  • CLIP top zawias standard. 71B3550
  • Kąt otwarcia: 110°
  • Wygięcie: Drzwi nakładane BLUMOTION
  • Mocowanie puszki: na wkręty
  • Materiał puszki: Stalowa Mechanizm zamykania: ze sprężyną
  • Regulacja boczna: +/- 2 mm Regulacja głębokości: + 3/- 2 mm, gwint ślimakowy

Więcej szczegółów

11,99 zł brutto

Więcej informacji

CLIP top BLUMOTION to seria zawiasów, która łączy w sobie doskonałą funkcjonalność i estetykę, stanowiąc niezastąpione rozwiązanie dla drzwi meblowych. Zawias standardowy CLIP top o numerze 71B3550 to wyjątkowe narzędzie, które zapewnia wygodę oraz trwałość, przyczyniając się do doskonałego funkcjonowania mebli.

Zaawansowany mechanizm zawiasu CLIP top zapewnia kąt otwarcia wynoszący 110°, co pozwala na pełne i wygodne otwieranie drzwi. To idealne rozwiązanie dla drzwi nakładanych, które dzięki temu zawiasowi zyskują płynne i ciche ruchy, eliminując zbędne hałasy i niewygodne opory. Mechanizm BLUMOTION dodatkowo tłumi ruch drzwi podczas ich zamykania, zapewniając subtelne i precyzyjne zamykanie, co sprawia, że wnętrze mebli jest idealnie zabezpieczone.

Mocowanie puszki zawiasu odbywa się za pomocą wkrętów, co jest nie tylko wygodne, ale także trwałe, gwarantując stabilność i pewność w użytkowaniu. Puszka wykonana ze stali to gwarancja wysokiej jakości i odporności na uszkodzenia, co przekłada się na długotrwałe użytkowanie zawiasu.

Zawias CLIP top został wyposażony w mechanizm zamykania ze sprężyną, co sprawia, że drzwi meblowe zawsze pozostają w idealnym położeniu, zarówno podczas otwierania, jak i zamykania. Dzięki temu, użytkownicy mogą cieszyć się nie tylko wygodą, ale także estetyką, ponieważ drzwi zawsze prezentują się schludnie i elegancko.

Regulacja boczna o zakresie +/- 2 mm oraz regulacja głębokości o zakresie + 3/- 2 mm z gwintem ślimakowym dają użytkownikom pełną kontrolę nad dopasowaniem zawiasu do konkretnych potrzeb i wymagań. To znacząco ułatwia montaż i pozwala na uzyskanie idealnego dopasowania drzwi do korpusu mebla.

Wszystkie te cechy sprawiają, że CLIP top BLUMOTION zawias standard. 71B3550 to znakomite rozwiązanie dla projektantów mebli oraz osób poszukujących wysokiej jakości i funkcjonalności. Zapewniając płynne otwieranie, ciche zamykanie, trwałość i estetykę, ten zawias stanowi doskonałe wyposażenie, które gwarantuje optymalne użytkowanie i długotrwałą satysfakcję.