BLUM TIP-ON zawias Clip do ram aluminiowych 95°, drzwi nakładane

70T950A.TLMB

Kąt otwarcia: 95°
Do drzwi: Nakładanych
Mechanizm zamykania: bez sprężyny
Mocowanie puszki: Na wkręty
Spowalniacz: NIE
EAN: 9002617585353
Nr Katalogowy: 70T950A.TLMB
Kąt otwarcia: 95°
Wygięcie: drzwi nakładane
Mocowanie puszki: na wkręty
Materiał puszki: cynkowa
Mechanizm zamykania: bez sprężyny
Regulacja boczna: +/- 2 mm
Regulacja głębokości: + 3/- 2 mm, gwint ślimakowy
Kolor/powierzchnia: niklowana

Więcej szczegółów

10,50 zł brutto

Więcej informacji

Zawias bez sprężyny Blum 70T950A został zaprojektowany z myślą o montażu bezuchwytowych frontów z wąską ramką aluminiową. Ten zawias doskonale sprawdza się w drzwiach nakładanych, współpracując z odbojnikiem umożliwiającym łatwe otwieranie frontu. Z kątem otwarcia drzwi wynoszącym 95°, zawias działa efektywnie w połączeniu z odbojnikami TIP-ON.

Do montażu zawiasu pasuje prowadnik 173L6100 oraz 173H7100.

BLUM TIP-ON zawias Clip to rewolucyjne rozwiązanie, które wprowadza niezrównaną funkcjonalność i wygodę do mebli wyposażonych w drzwi nakładane na ramy aluminiowe. Ten zaawansowany zawias został starannie zaprojektowany, aby spełniać najwyższe standardy wydajności i estetyki, stanowiąc doskonały wybór dla projektantów i użytkowników wymagających doskonałego działania.

Kluczowym aspektem tego zawiasu jest jego kąt otwarcia wynoszący 95°. To umożliwia wygodne i pełne otwarcie drzwi, tworząc przestrzeń do łatwego dostępu do wnętrza mebla. Idealne dla drzwi nakładanych, ten zawias gwarantuje płynny ruch, zapewniając komfortową obsługę.

Wprowadzając kolejny poziom innowacji, zawias ten działa bez sprężyny, co oznacza, że drzwi otwierają się lekko i bez wysiłku. To szczególnie korzystne dla użytkowników, którzy cenią sobie wygodę oraz subtelną estetykę, unikając zbytecznych oporów i hałasu.

Mocowanie puszki zawiasu odbywa się za pomocą wkrętów, co gwarantuje trwałość i pewność montażu. Puszka wykonana z cynkowej stali jest wyjątkowo wytrzymała, zapewniając nie tylko solidność, ale także długotrwałą wydajność w codziennym użytkowaniu.

Regulacja boczna o zakresie +/- 2 mm oraz regulacja głębokości o zakresie + 3/- 2 mm z gwintem ślimakowym daje użytkownikom pełną kontrolę nad dopasowaniem zawiasu do konkretnych wymagań i specyfikacji mebla. To znacząco ułatwia montaż i pozwala na idealne dopasowanie drzwi do korpusu mebla.

Kolor niklowany i precyzyjna powierzchnia nadają zawiasowi elegancki wygląd, który doskonale komponuje się z nowoczesnymi trendami w projektowaniu mebli. To rozwiązanie, które nie tylko działa doskonale, ale także wzbogaca estetykę mebli.

Zawias BLUM TIP-ON Clip 95° to bezkompromisowe połączenie funkcjonalności, trwałości i estetyki. Dzięki jego zaawansowanym cechom, jest idealnym rozwiązaniem dla projektantów, stolarzy i wszystkich poszukujących doskonałego zawiasu do drzwi nakładanych na ramy aluminiowe. Gwarantując płynne otwieranie, wygodne użytkowanie oraz solidność, ten zawias zapewnia nie tylko efektywność, ale także długotrwałą satysfakcję z użytkowania mebli.