TANDEMBOX Stabilizacja boczna (montowany do góry), dł. 550 mm, KB 1200 mm, pełen wysuw, Szuflada standardowa/Szuflada z wysokim

ZST.550BA

Nowy produkt

Możliwość dostosowania szerokości wałka oraz kompatybilność z systemem SERVO-DRIVE to dodatkowe atuty

Więcej szczegółów

212,06 zł brutto

Więcej informacji

TANDEMBOX Stabilizacja boczna (montowana do góry) o długości 550 mm, KB 1200 mm, pełny wysuw, stanowi nowatorskie rozwiązanie, które zdobywa uznanie w dziedzinie projektowania mebli dzięki swojej doskonałej funkcjonalności i precyzyjnemu wykonaniu. Ten produkt reprezentujący linie TANDEMBOX antaro, o numerze producenta ZST.550BA, stanowi kluczową innowację, która wprowadza nie tylko stabilność, ale także elastyczność i komfort użytkowania do szerokich szuflad oraz szafek z wysuwanym frontem.

Ta stabilizacja boczna charakteryzuje się niezwykłymi cechami, które przekładają się na jej wartość oraz możliwości zastosowania. Jej długość nominalna wynosząca 550 mm jest dostosowana do standardowych wymiarów, co gwarantuje bezproblemowy montaż i wydajne działanie. Wykonana z trwałego tworzywa sztucznego w ciemnoszarym odcieniu RAL7037, ta stabilizacja nie tylko wprowadza solidność, ale także estetykę do projektowanych mebli.

Ten produkt oferuje rozwiązanie dedykowane szerokim szufladom oraz szafkom z wysuwanym frontem, zapewniając im dodatkową stabilizację. Jest idealnym uzupełnieniem dla systemu TANDEMBOX, który już jest ceniony za swoją jakość i innowacyjność. Wałek, który może zostać docięty do dowolnej szerokości korpusu, umożliwia elastyczne dostosowanie, co jest szczególnie przydatne w różnych projektach meblowych.

Jej skuteczność jest widoczna zwłaszcza w przypadku korpusów o szerokości do 1200 mm, zalecana stabilizacja zaczyna działać od 900 mm. To dowodzi, że produkt ten został starannie zaprojektowany, by spełniać wymagania szafek i szuflad o różnych wymiarach i zastosowaniach.

Jednym z atutów tego rozwiązania jest brak potrzeby zajmowania dodatkowego miejsca na głębokość. To oszczędza przestrzeń wewnętrzną mebla, co jest szczególnie istotne, gdy każdy centymetr ma znaczenie. Dzięki temu, projektanci i użytkownicy mebli mogą cieszyć się większą efektywnością przestrzenną.

Dodatkowo, możliwa kombinacja z systemem SERVO-DRIVE wprowadza jeszcze większy komfort użytkowania. To funkcja, która podnosi wartość tego produktu, sprawiając, że meble są nie tylko funkcjonalne, ale także nowoczesne i dopasowane do potrzeb współczesnego stylu życia.

W skład kompletnego zestawu wchodzą wałek zębaty, kółko zębate, łożysko oraz wałek o długości 1078 mm. To zapewnia pełen pakiet elementów, które wspólnie tworzą stabilność i trwałość. Precyzyjnie wykonane komponenty gwarantują niezawodność i długotrwałą użyteczność w meblach.

TANDEMBOX Stabilizacja boczna (montowana do góry) o długości 550 mm, KB 1200 mm, pełen wysuw, to niezastąpione rozwiązanie dla projektantów mebli oraz osób ceniących sobie wyjątkową funkcjonalność i estetykę. Doskonale zaprojektowany produkt, wykonany z trwałego tworzywa sztucznego, wprowadza stabilność, elastyczność i komfort użytkowania do szerokich szuflad oraz szafek z wysuwanym frontem. Jego możliwość regulacji, brak potrzeby dodatkowego miejsca na głębokość oraz kompatybilność z systemem SERVO-DRIVE stanowią kluczowe atuty, które czynią ten produkt nieodzownym elementem w nowoczesnym projektowaniu mebli.