Obniżka! Zestaw TIP-ON do szuflad TANDEM plus pełen wysuw 56xH/F Zobacz większe

Zestaw TIP-ON do szuflad TANDEM plus pełen wysuw 56xH/F, prawy+lewy

T55.7150S

Innowacyjne otwieranie szuflad bez uchwytów, kompatybilność z prowadnicami TANDEM plus, łatwy montaż, kompletny zestaw.

  • Rodzaj mocowania: na wcisk
  • Obciążenie dynamiczne: 30 kg
  • Materiał: tworzywo sztuczne/stal
  • Regulacja głębokości: + 3/- 2 mm

Więcej szczegółów

Zapytaj o dostępność

36,64 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw TIP-ON do systemu prowadnic TANDEM plus pełen wysuw 56xH/F, w wersji prawo i lewo, to niezawodne i innowacyjne rozwiązanie od renomowanego producenta BLUM. TIP-ON to technologia umożliwiająca bezproblemowe otwieranie szuflad bez konieczności użycia uchwytów, poprzez delikatne naciśnięcie frontu w dowolnym miejscu.

Model TIP-ON T55.7150S, zawarty w tym zestawie, został specjalnie zaprojektowany do zastosowania z systemem prowadnic TANDEM plus o pełnym wysuwie oraz zdolności obciążenia do 30 kg. Ta kompatybilność gwarantuje nie tylko efektywne działanie, ale także bezawaryjność oraz długotrwałą funkcjonalność.

Zestaw zawiera zarówno mechanizm TIP-ON dla strony lewej, jak i prawej, co sprawia, że możliwe jest kompleksowe wykorzystanie tej nowatorskiej technologii w różnorodnych aranżacjach meblowych. Ciekawą cechą systemu TIP-ON jest możliwość otwierania szuflad poprzez ich naciśnięcie, co wprowadza dodatkową wygodę w codziennym użytkowaniu mebli.

Zalety systemu TIP-ON są niezaprzeczalne. Umożliwia on stworzenie mebli o minimalistycznym designie, bez konieczności montażu tradycyjnych uchwytów. To nie tylko estetycznie atrakcyjne rozwiązanie, ale także praktyczne, szczególnie w przypadku mebli o nowoczesnym charakterze.

W zestawie znajdują się dwie sztuki mechanizmu TIP-ON oraz dwa wyzwalacze, co pozwala na kompleksową instalację i użytkowanie w praktyce. Prosty montaż oraz możliwość stosowania w różnych konfiguracjach sprawiają, że ten zestaw stanowi kompletną propozycję dla projektantów wnętrz oraz producentów mebli, którzy dążą do połączenia nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Dzięki systemowi TIP-ON, codzienne korzystanie z mebli staje się jeszcze bardziej intuicyjne i komfortowe.