Obniżka! Zestaw TIP-ON do prowadnic TANDEM częściowy wysuw 550H Zobacz większe

Zestaw TIP-ON do prowadnic TANDEM częściowy wysuw 550H, 30 kg, prawy+lewy

T55.1150S

Zestaw TIP-ON do prowadnic TANDEM częściowy wysuw 550H umożliwia otwieranie szuflad poprzez delikatne naciśnięcie frontu, bez uchwytów. Regulacja głębokości: + 3/- 2 mm. Rodzaj mocowania: na wcisk. Obciążenie dynamiczne: 30 kg.

Więcej szczegółów

37,85 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw TIP-ON do prowadnic TANDEM częściowy wysuw 550H, w wersji prawo i lewo, to doskonałe rozwiązanie, które wprowadza nowy poziom wygody i funkcjonalności do mebli wyposażonych w prowadnice częściowego wysuwu. Opracowany przez renomowaną firmę BLUM, ten zestaw o symbolu katalogowym T55.1150S to idealna propozycja dla projektantów wnętrz i producentów mebli, dążących do stworzenia minimalistycznych i nowoczesnych aranżacji.

System TIP-ON, którego częścią jest ten zestaw, reprezentuje zaawansowaną technologię, która umożliwia otwieranie szuflad poprzez delikatne naciśnięcie frontu, bez konieczności użycia tradycyjnych uchwytów. To nie tylko nowoczesne, ale i wysoce ergonomiczne rozwiązanie, które znacznie ułatwia codzienną obsługę mebli.

Jedną z kluczowych cech systemu TIP-ON jest jego kompatybilność z prowadnicami TANDEM o częściowym wysuwie. Dzięki temu, meble zyskują nowe możliwości, umożliwiając otwieranie szuflad za pomocą nacisku, bez względu na ich położenie. To znakomita zaleta, która sprawia, że korzystanie z mebli staje się jeszcze bardziej intuicyjne i wygodne.

Zestaw składa się z dwóch mechanizmów TIP-ON oraz dwóch wyzwalaczy, co pozwala na pełną instalację na stronie prawej i lewej mebla. Dodatkowo, do prawidłowego działania adaptera T55.1150S, należy zamówić zębatkę T55.000R oraz reling T55.889W. To kompleksowe podejście, które gwarantuje optymalne funkcjonowanie i precyzyjną synchronizację wszystkich elementów.

Adapter Tip-On T55.1150S został specjalnie zaprojektowany do montażu wraz z prowadnicami TANDEM częściowego wysuwu. Dzięki niemu, meble zyskują minimalistyczny wygląd, a fronty bez uchwytów stają się jeszcze bardziej estetyczne. Otwieranie szuflad staje się niezwykle proste i intuicyjne, dzięki możliwości naciśnięcia frontu.

Zestaw TIP-ON do prowadnic TANDEM częściowy wysuw 550H to doskonałe połączenie nowoczesnego designu, funkcjonalności oraz innowacyjnej technologii. Dzięki niemu, meble stają się nie tylko praktyczne, ale i estetyczne, spełniając oczekiwania nowoczesnych klientów, poszukujących rozwiązań dopasowanych do dynamicznego stylu życia.