AXIS PRO GTV Panel frontu szuflady wewnętrznej niskiej L-1200 H-110 biały

PB-AXISPRO-PANEL

Panel frontu szuflady wewnętrznej wraz z relingiem umożliwia stworzenie szuflady wewnętrznej, wykorzystując standardową szufladę z systemu AXIS PRO firmy GTV. Panel ma długość 1200 mm, a jego wysokość wynosi 95 mm. Całość jest utrzymana w kolorze białym.

Więcej szczegółów

60,86 zł brutto

Więcej informacji

  • model: PB-AXISPRO-PANELWEW-95R-10
  • do średnich szuflad z systemu Axis Pro
  • umożliwia stworzenie szuflady wewnętrznej 
  • długość: 1200 mm
  • wysokość: 95 mm
  • kolor: biały

AXIS PRO Panel frontu szuflady przedni niski o wysokości 95 mm, oznaczony modelem PB-AXISPRO-PANELWEW-95R-10, stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących funkcjonalnych i estetycznych elementów do organizacji przestrzeni w szufladach. Ten panel przedni został zaprojektowany specjalnie dla średnich szuflad systemu Axis Pro, a jego wysokość wynosząca 95 mm sprawia, że idealnie nadaje się do przechowywania mniejszych przedmiotów, takich jak akcesoria kuchenne, narzędzia, biżuteria czy kosmetyki.

Jedną z głównych zalet tego panelu jest jego wszechstronność. Długość panelu wynosząca 1200 mm pozwala na łatwe dostosowanie go do różnych rozmiarów szuflad, a przede wszystkim do szuflad średniej wielkości. Dzięki temu, użytkownicy mają możliwość stworzenia szuflady wewnętrznej, która optymalnie wykorzystuje dostępną przestrzeń, zapewniając ładne i uporządkowane przechowywanie przedmiotów.

Kolor biały panelu frontowego AXIS PRO dodaje mu elegancji i uniwersalności, dzięki czemu doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz, niezależnie od ich charakteru czy kolorystyki.

Montaż tego panelu frontowego jest prosty i intuicyjny, co umożliwia samodzielną instalację przez użytkowników. Precyzyjne wykonanie i solidne materiały gwarantują trwałość i stabilność szuflady, co jest szczególnie istotne w przypadku codziennego użytkowania i przechowywania różnorodnych przedmiotów.

AXIS PRO Panel frontu szuflady przedni niski o wysokości 95 mm to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających funkcjonalnego, łatwego w montażu i estetycznego elementu do organizacji przestrzeni w szufladach średniej wielkości. Jego zalety obejmują wszechstronność, elegancki kolor biały oraz możliwość stworzenia praktycznej i uporządkowanej szuflady wewnętrznej. Dzięki wysokiej jakości wykonania, produkt ten jest pewnym wyborem, który wyróżnia się trwałością i solidnością, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.