Uchwyt relingu poprzecznego do TANDEMBOX antaro

  • Uchwyt relingu poprzecznego ZRU.01E0
  • Typ mocowania: Uchwyt relingu poprzecznego
  • System szuflad: TANDEMBOX antaro
  • Materiał: tworzywo
  • Kolor: biały, szary, czarny
  • Wykonanie: 3-częściowy
  • Mocowanie przegródek: na wkręty
  • Łączenie relingu z uchwytem relingu: przez wsuwanie
  • Artykuł: 1 szt.

Więcej szczegółów

6,18 zł brutto

Więcej informacji

Uchwyt relingu poprzecznego ORGA-LINE to rozwiązanie o wyjątkowej funkcjonalności i zaawansowanych parametrach technicznych, które zapewniają doskonałą organizację wnętrza mebli. Jego wartość tkwi w zdolności do optymalnego wykorzystania przestrzeni w szufladach TANDEMBOX antaro oraz w szerokim wachlarzu korzyści, jakie niesie ze sobą.

Uchwyt relingu poprzecznego do TANDEMBOX antaro został specjalnie zaprojektowany, aby doskonale współgrać z systemem szuflad TANDEMBOX antaro. Jego trzyczęściowe wykonanie, w połączeniu z materiałem wysokiej jakości tworzywa, zapewnia trwałość i niezawodność. Czarna kolorystyka nadaje uchwytowi elegancji i estetyki, idealnie komponując się z różnymi stylami wnętrzarskimi.

Mocowanie uchwytu relingu poprzecznego do TANDEMBOX antaro odbywa się za pomocą wkrętów, co gwarantuje stabilność i pewność w użytkowaniu. Umożliwia on łatwe i szybkie przymocowanie relingu do szuflady. Dodatkowo, możliwość łączenia relingu z uchwytem przez wsuwanie to wygodne rozwiązanie, które przyczynia się do bezproblemowej instalacji.

Doskonała funkcjonalność organizacyjna szuflad TANDEMBOX pozwala na wykorzystanie przestrzeni wewnątrz szuflad w sposób efektywny i ergonomiczny. Dzięki niemu można stworzyć różnorodne przegródki i podziały, co ułatwia przechowywanie i utrzymanie porządku wewnątrz mebli.

Uchwyt relingu poprzecznego doskonale sprawdza się w kuchennych i łazienkowych szufladach, pomagając zorganizować narzędzia, naczynia, kosmetyki i wiele innych przedmiotów. Dogodność montażu oraz możliwość dopasowania do różnych aranżacji wnętrza sprawiają, że jest to nieodzowny element dla projektantów wnętrz oraz dla osób, które pragną zoptymalizować przestrzeń w swoich meblach.

Jakość tego uchwytu jest niezwykle istotna, ponieważ musi on sprostać codziennemu użytkowaniu oraz zapewnić trwałość przez wiele lat. Dzięki dokładnemu wykonaniu i solidnym materiałom, uchwyt relingu poprzecznego spełnia te oczekiwania, stanowiąc niezawodny element wyposażenia meblowego.

Uchwyt relingu poprzecznego BLUM ORGA-LINE to rozwiązanie o znakomitej funkcjonalności i solidnej konstrukcji. Jego wszechstronność, estetyka oraz możliwość optymalizacji przestrzeni wewnątrz mebli sprawiają, że jest to niezastąpiony element dla projektantów mebli oraz dla każdego, kto ceni sobie porządek i wygodę w swoim wnętrzu. Oferuje on nie tylko organizację, ale także doskonałą jakość i trwałość, stanowiąc wartość dodaną dla każdego projektu meblowego.