Warianty! Prowadnica HETTICH Quadro V6 YOU M (30 kg) LEWA Zobacz większe

Prowadnica HETTICH Quadro V6 YOU M (30 kg) LEWA z Silent System, do push to open, 270-600 mm

30,02 zł brutto

Opis

Cena zaszt

Więcej informacji

 • Prowadnica pełnego wysuwu do łączenia z szufladą systemu AvanTech YOU lub szufladą drewnianą z zaczepami
 • Zintegrowany cichy system
 • Beznarzędziowa regulacja wysokości do + 3 mm
 • Opcjonalnie: Push to open System cichego otwierania
 • Opcjonalnie: synchronizacja / multi synchronizacja dla Push to open
 • Opcjonalnie: wspornik półki wysuwanej / zaczep ustalający półki wysuwanej
 • Klasy obciążenia XS (10 kg) / M (30 kg)
 • Koncepcja platformy: identyczne wymiary korpusu szafki, szuflady i panelu przedniego dla prowadnic Quadro z częściowym i pełnym wysuwem do montażu nasuwanego
 • Nadaje się do szuflad o grubości profilu bocznego do 16 mm
 • Obciążalność zgodnie z EN 15338, poziom 3
 • Stal galwanizowana
 • Zaczep do użycia z drewnianą szufladą można zamówić osobno
 • Push to open Silent do Quadro V6 YOU z Silent System można zamówić osobno
 • Synchronizację / multisynchronizację dla Push to open Silent można zamówić osobno
 • Wysuwany wspornik półki do użytku z drewnianą szufladą (wysuwaną półką) można zamówić osobno
 • Zastosowanie wysuwanego wspornika półki zmniejsza długość szuflady o 10 mm (długość nominalna - 20 mm)
Klasa obciążeniaM (30kg)
Długość nominalna270-600 mm
Strona montażowalewy
Przyjazne dla użytkownika funkcjeSilent System
kompatybilny z cichym push to open
Typ biegaczaUkryty biegacz
Rodzaj prowadnicy szufladyProwadnica z pełnym wysunięciem
Zainstalowana szerokość / grubość boku korpusu szafyEB 21 (grubość profilu bocznego szuflady ≤ 16mm)
min. Głębokość zabudowy+3 mm
składnikiProwadnice do szuflad
Wariantyskładniki
Materiałstal

Prowadnica HETTICH Quadro V6 YOU M (30 kg) z Silent System o długości 270-600 mm, przeznaczona do montażu na lewej stronie, to zaawansowane technicznie rozwiązanie, które wyróżnia się wieloma zaletami, czyniąc ją doskonałym wyborem dla projektantów mebli, którzy poszukują wysokiej jakości i funkcjonalnych rozwiązań prowadnic do szuflad.

Jedną z głównych zalet prowadnicy Quadro V6 YOU M jest jej pełny wysuw, który umożliwia wygodne korzystanie z całej przestrzeni w szufladzie. Dzięki temu użytkownicy mogą łatwo odnaleźć i sięgnąć po przechowywane przedmioty, bez konieczności przesuwania zawartości szuflady.

Zintegrowany cichy system to kolejna ważna cecha tej prowadnicy. Dzięki temu rozwiązaniu, otwieranie i zamykanie szuflady odbywa się płynnie i bezgłośnie. Cicha praca prowadnicy przyczynia się do komfortu użytkowania mebli i eliminuje uciążliwe dźwięki.

Beznarzędziowa regulacja wysokości do + 3 mm to kolejna zaleta, która umożliwia precyzyjne dostosowanie prowadnicy do konkretnego mebla. Ta funkcja jest szczególnie przydatna w projektach, gdzie wymagane są dokładność i precyzja.

Prowadnica jest kompatybilna z opcjonalnym Push to open System cichego otwierania, co dodatkowo ułatwia korzystanie z mebli. Możliwość zamówienia synchronizacji / multi synchronizacji dla Push to open to kolejny element, który pozwala na zaawansowane sterowanie otwieraniem szuflady.

Klasa obciążenia M (30 kg) potwierdza, że prowadnica Quadro V6 YOU M jest w stanie sprostać wymaganiom różnych typów szuflad, zapewniając stabilność i niezawodność działania.

Prowadnica nadaje się do szuflad o grubości profilu bocznego do 16 mm, co czyni ją uniwersalną i kompatybilną z różnymi typami mebli.

Zastosowanie stali galwanizowanej jako materiału wykonawczego sprawia, że prowadnica jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia, co zapewnia jej długotrwałą żywotność.

Prowadnica Quadro V6 YOU M może być dostosowana do konkretnych potrzeb projektu, dzięki opcjonalnemu zaczepowi do użycia z drewnianą szufladą, opcjonalnemu Push to open Silent do Quadro V6 YOU z Silent System oraz opcjonalnej synchronizacji / multisynchronizacji dla Push to open Silent, które można zamówić osobno.

Wysuwany wspornik półki, który można zamówić osobno, jest dodatkowym elementem, który pozwala na jeszcze bardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz szuflady.

Warto również zauważyć, że zastosowanie wysuwanego wspornika półki zmniejsza długość szuflady o 10 mm (długość nominalna - 20 mm), co może być istotne w projektach, gdzie optymalne wykorzystanie miejsca ma kluczowe znaczenie.

Prowadnica HETTICH Quadro V6 YOU M (30 kg) z Silent System o długości 270-600 mm i zintegrowanym cichym systemem to zaawansowane technicznie rozwiązanie, które zapewnia pełny wysuw, cichą pracę, wygodę użytkowania, trwałość i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb projektu. Dzięki wielu zaletom, prowadnica ta jest idealnym wyborem dla producentów mebli, którzy stawiają na innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania.

Produkty powiązane