Obniżka! Profil aluminiowy biały LED klosz mleczny LINE 3 m Zobacz większe

Tylko odbiór własny - duży gabaryt!

Profil aluminiowy biały LED klosz mleczny LINE 3 m

LINEM-OP-3M-B

  • Kolor listwy: biały
  • Barwa klosza: mleczny
  • Stopień ochrony: IP20 (zast. wewnątrz budynku)
  • Wymiary przekroju: 14x7 mm
  • Materiał: profil aluminiowy/klosz z pleksi
  • Długość profilu: 3 m
  • Szerokość taśmy LED: do 10 mm
  • Zastosowanie: oświetlenie meblowego

Zaślepki i taśma led do nabycia w naszym sklepie.

Więcej szczegółów

34,82 zł brutto

Opis

Cena zaszt

Więcej informacji

Profile z taśmami LED to rozwiązanie do oświetlenia różnorodnych przestrzeni wewnętrznych, takich jak szafki łazienkowe, półki kuchenne, witryny sklepowe, podświetlenie schodów, lady recepcyjne, czy nawet elementy dekoracyjne.

Profil do taśm LED z kloszem mlecznym oferowany jest w trzech kolorach: aluminium, biały i czarny. Do profilu można dobrać jedną z dwóch opcji kloszy wciskanych, transparentny lub mleczny.

Profil aluminiowy Line z kloszem mlecznym, przeznaczony do taśm LED o szerokości do 10 mm, wykonany jest z wysokiej jakości anodowanego aluminium i dostępny jest w długości 3 metrów. Jego przekrój ma wymiary, 14x7 mm. Jest idealnym wyborem do zastosowań w meblach, sufitach oraz innych elementach architektonicznych.

Profile LED poza funkcją estetyczną poprawiają odprowadzanie ciepła dzięki materiałowi, z którego są wykonane, co znacząco wydłuża żywotność taśm LED. Te ostatnie nagrzewają się mniej, co przekłada się na ich dłuższe i bardziej efektywne działanie.

Montaż listew do taśm LED z serii Line możliwy jest za pomocą dwustronnej taśmy klejącej, przez przykręcenie bezpośrednio do powierzchni montażowej lub przez użycie specjalnych uchwytów montażowych do profili LED (sprzedawanych osobno).

Dla pełnego i estetycznego wykończenia profilu z kloszem mlecznym można nabyć zaślepki, które montuje się na jego krańcach. Zaślepki do profili LED chronią przed dostawaniem się kurzu i wilgoci do wewnątrz profilu, co zapewnia lepszą ochronę zamontowanej taśmy LED.

Profil sprzedawany jest bez taśmy LED, którą można dokupić osobno w naszym sklepie.