Obniżka! Profil czarny do taśm LED Line 2m z kloszem mlecznym Zobacz większe

Profil czarny do taśm LED Line 2m z kloszem mlecznym

LINEM-OP-2M-C

  • Kolor profilu: czarny
  • Kolor klosza: biały, mleczny
  • Stopień ochrony: IP20 (zastosowania w budynku)
  • Wymiary przekroju: 14x7 mm
  • Materiał listwa/klosz: aluminium/pleksi
  • Długość profilu: 2000 mm
  • Szerokość taśmy LED: do 10 mm
  • Zastosowanie: Oświetlenie meblowe

Taśmę LED należy nabyć osobno. Możliwość dokupienia zaślepek.

W naszym sklepie stacjonarnym dostępny jest wariant długości 3 metrów.

Więcej szczegółów

21,45 zł brutto

Więcej informacji

Profile z taśmami LED to doskonałe rozwiązanie do oświetlenia różnorodnych przestrzeni wewnętrznych, takich jak półki kuchenne, lady recepcyjne, witryny sklepowe, podświetlenie schodów, garderoby, szafki łazienkowe czy nawet elementy dekoracyjne.

Profil aluminiowy Line z czarnym kloszem, przeznaczony do taśm LED o maksymalnej szerokości do 10 mm, wykonany jest z wysokiej jakości anodowanego aluminium i dostępny jest w postaci listwy o długości 2 metrów. Jego przekrój ma wymiary 14x7 mm, co czyni go idealnym wyborem do zastosowań w meblach, sufitach oraz innych elementach architektonicznych.

Profil do taśm LED z kloszem czarnym oferowany jest w kolorach: aluminium, biały i czarny. Do profilu można dobrać jedną z dwóch opcji kloszy wciskanych, transparentny lub mleczny.

Montaż profilu do taśm LED z serii Line możliwy jest za pomocą dwustronnej taśmy klejącej, przez przykręcenie bezpośrednio do powierzchni montażowej lub przez użycie specjalnych uchwytów montażowych do profili LED (sprzedawanych osobno).

Dla pełnego i estetycznego wykończenia profilu o długości 2 metrów z kloszem czarnym można nabyć zaślepki, które montuje się na jego początku i końcu. Zaślepki te chronią przed dostawaniem się kurzu i wilgoci do wewnątrz profilu, co zapewnia optymalną ochronę zamontowanej taśmy LED.

Profile LED poprawiają odprowadzanie ciepła dzięki materiałowi, z którego są wykonane, co znacząco wydłuża żywotność taśm LED, które nagrzewają się mniej, co przekłada się na ich dłuższe i bardziej efektywne działanie.

Profil sprzedawany jest bez taśmy LED, którą należy dokupić osobno w naszym sklepie.