Obniżka! Profil aluminiowy biały LED klosz mleczny LINE 2 m Zobacz większe

Tylko odbiór własny - duży gabaryt!

Profil aluminiowy biały LED klosz mleczny LINE 2 m

LINEM-OP-2M-B

  • Kolor listwy: biały
  • Kolor klosza: mleczny
  • Stopień ochrony: IP20 (wewnątrz budynku)
  • Wymiary przekroju: 14x7 mm
  • Materiał: profil aluminiowy/klosz z pleksi
  • Długość profilu: 2 m
  • Maksymalna szerokość taśmy LED: 10 mm
  • Zastosowanie: profil do oświetlenia meblowego

Zaślepki i taśma LED do nabycia w naszym sklepie. Profil bez taśmy LED. 

Więcej szczegółów

21,45 zł brutto

Więcej informacji

Profile z taśmami LED to idealne rozwiązanie do oświetlenia różnorodnych przestrzeni wewnętrznych, takich jak półki kuchenne, witryny sklepowe, podświetlenie schodów, lady recepcyjne, szafki łazienkowe czy nawet elementy dekoracyjne.

Profil aluminiowy Line z mlecznym kloszem, przeznaczony do taśm LED o szerokości do 10 mm, wykonany jest z wysokiej jakości anodowanego aluminium i dostępny jest w długości 2 metrów. Jego przekrój ma wymiary, 14x7 mm. Jest idealnym wyborem do zastosowań w meblach, sufitach oraz innych elementach architektonicznych.

Profil do taśm LED z kloszem mlecznym oferowany jest w trzech kolorach: aluminium, biały i czarny. Do profilu można dobrać jedną z dwóch opcji kloszy wciskanych, transparentny lub mleczny.

Montaż profilu do taśm LED z serii Line możliwy jest za pomocą dwustronnej taśmy klejącej, przez przykręcenie bezpośrednio do powierzchni montażowej lub przez użycie specjalnych uchwytów montażowych do profili LED (sprzedawanych osobno).

Dla pełnego i estetycznego wykończenia profilu z kloszem mlecznym można nabyć zaślepki, które montuje się na jego początku i końcu. Zaślepki te chronią przed dostawaniem się kurzu i wilgoci do wewnątrz profilu, co zapewnia lepszą ochronę zamontowanej taśmy LED.

Profile LED są wartościową inwestycją, ponieważ poprawiają odprowadzanie ciepła dzięki materiałowi, z którego są wykonane, co znacząco wydłuża żywotność taśm LED. Te ostatnie nagrzewają się mniej, co przekłada się na ich dłuższe i bardziej efektywne działanie.

Profil sprzedawany jest bez taśmy LED, którą można dokupić osobno w naszym sklepie.