Obniżka! Zestaw okuć WingLine L, z automatyką zamykania, 600 mm, prawy Zobacz większe

Zestaw okuć WingLine L, z automatyką zamykania, 600 mm, prawy

9237890

Zestaw okuć do drzwi meblowych składanych prawych WingLine L został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie użytkowania. Z jego pomocą możesz bez trudu zamontować dwuskrzydłowe drzwi o maksymalnej wadze do 25 kg, nadając im elegancki wygląd i praktyczny mechanizm zamykania. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy do montażu jednych drzwi składanych, zapewniając solidność i trwałość.

Więcej szczegółów

102,79 zł brutto

Więcej informacji

Oferowany zestaw okuć do drzwi meblowych składanych prawych stanowi idealne rozwiązanie dla drzwi składanych, które nie wymagają dodatkowego mechanizmu otwierania. Dzięki niemu Twoje drzwi będą funkcjonalne i estetyczne, doskonale sprawdzając się w różnych przestrzeniach. Elementy jezdne i prowadzące wyposażone są w automatyczny mechanizm zamykania oraz sprężynę, co gwarantuje płynne i ciche działanie.

Co więcej, zestaw okuć prawych do drzwi meblowych składanych został zaprojektowany z myślą o łatwym montażu - elementy jezdne i prowadzące wyposażone są w funkcję szybkiego montażu, dzięki czemu nie wymagają użycia narzędzi. Dzięki temu instalacja drzwi staje się prostsza i szybsza, pozwalając Ci cieszyć się satysfakcjonującym efektem końcowym bez zbędnego wysiłku.

Zestaw składa się z:

  • 1 sztuka elementu jezdnego o maksymalnym obciążeniem 25 kg z automatyką zamykania
  • 1 sztuka elementu prowadzącego z automatyką zamykania
  • 4 sztuki zawiasów do drzwi składanych
  • 2 sztuki szablonów do montażu zawiasów środkowych do drzwi składanych
  • 1 sztuka zaślepki do elementu jezdnego drzwi składanych
  • 2 sztuki odbojników
  • 1 sztuka elementu przytrzymującego drzwi po otwarciu
  • Wkrętów mocujących

Uwaga:

Profile należy zamawiać oddzielnie, a powyższy zestaw okuć należy stosować w połączeniu z zawiasami z automatyką zamykania. Zalecany zawias: Sensys 8645i, kąt otwarcia 110°