Obniżka! Ogranicznik kąta otwarcia drzwi meblowych 75 stopni Zobacz większe

Ogranicznik kąta otwarcia drzwi meblowych 75 stopni

PD-LIFT-OG75-A

  • Kolor: czarny
  • Materiał: tworzywo
  • Ogranicza otwarcie frontu do 75 stopni

Ogranicznik kąta otwarcia drzwi meblowych umożliwia ograniczenie nadmiernego otwierania się drzwi i uszkodzenia ich lub ściany. Rozwiązanie sprawdzi się świetnie w przypadku drzwi meblowych uderzających o ścianę lub w inne elementy kolidujące.


Więcej szczegółów

3,99 zł brutto

Opis

Cena zaszt

Więcej informacji

Ogranicznik kąta otwarcia drzwi meblowych PD-LIFT to niezwykle praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które umożliwia skuteczne ograniczenie nadmiernego otwierania się drzwi. Model PD-LIFT-OG75-A, charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i jest doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy chcą zapewnić bezpieczne i komfortowe użytkowanie swoich drzwi.

Główną funkcją ogranicznika kąta otwarcia drzwi meblowych jest ochrona drzwi przed uderzaniem w ściany lub inne przeszkody, które mogłyby je uszkodzić lub naruszyć ich strukturę. Szczególnie w przypadku drzwi uderzających o ścianę, ten produkt z powodzeniem zminimalizuje ryzyko powstania szkód zarówno na drzwiach, jak i na ścianach. Ogranicznik PD-LIFT doskonale sprawdza się również w sytuacjach, gdy drzwi mogą zderzyć się z innymi elementami wnętrza, jak na przykład meble czy przyborniki.

Cenny atrybut tego ogranicznika kąta otwarcia drzwi meblowych to jego estetyczny wygląd i elegancki kolor czarny, który pięknie komponuje się z różnymi rodzajami drzwi i wystrojem pomieszczeń. Dodaje on produktowi elegancji i sprawia, że będzie doskonale wtapiał się w otoczenie.

Materiał, z jakiego wykonany jest ogranicznika kąta otwarcia drzwi meblowych, to trwałe i wytrzymałe tworzywo, które gwarantuje długotrwałą funkcjonalność i odporność na uszkodzenia. Dzięki temu użytkownicy mogą być pewni, że zakupiony produkt posłuży im przez wiele lat, zachowując swoje właściwości.

W zestawie znajduje się 1 sztuka ogranicznika kąta otwarcia 75°, co pozwala na proste i szybkie zamontowanie go na drzwiach. To praktyczne rozwiązanie ułatwiające proces instalacji i zapewniające użytkownikom pełną gotowość produktu do użytku od razu po zakupie.

Ogranicznika kąta otwarcia drzwi meblowych PD-LIFT to produkt, który cechuje się doskonałą funkcjonalnością i estetyką. Dzięki niemu użytkownicy mogą cieszyć się większym komfortem i bezpieczeństwem korzystając z drzwi, unikając niepotrzebnych uszkodzeń i kolizji. Czarny kolor oraz wykonanie z trwałego tworzywa dodają mu wysokiej jakości wykończenia. Jest to niezawodne rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznych i praktycznych akcesoriów do drzwi, które jednocześnie stanowią ozdobę wnętrza. Ogranicznik PD-LIFT to gwarancja wygody, bezpieczeństwa i zadowolenia z użytkowania drzwi przez wiele lat.