Obniżka! Nóżka kuchenna regulowana HAFELE AXILO H-125 Zobacz większe

Nóżka kuchenna regulowana H-125, do systemu cokołowego Häfele AXILO®

637.76.354

  • zastosowanie: do poziomowania mebli
  • mocowanie: na wcisk w płycie
  • udźwig: do 150 kg
  • regulowana wysokość: 115-145 mm
  • regulacja za pomocą narzędzia: 637.76.360
  • materiał: tworzywo sztuczne
  • kolor: czarny
  • Do kompletu należy dokupić płytkę mocującą prostokątną do przykręcania 637.76.333

Więcej szczegółów

2,67 zł brutto

Więcej informacji

Nóżka kuchenna regulowana HAFELE AXILO H-125 to doskonałe rozwiązanie do poziomowania mebli i zapewnienia im stabilności. jest idealnym wyborem, jeśli potrzebujesz solidnego mocowania na wcisk w płycie. dzięki jej udźwigowi do 150 kg, możesz być pewien, że poradzi sobie z różnymi rodzajami mebli. Do kompletu należy dokupić płytkę mocującą prostokątną do przykręcania 637.76.333

Nóżka kuchenna HAFELE AXILO H-125 została stworzona z myślą o zapewnieniu stabilności meblom, zwłaszcza w sytuacjach, gdzie nierówna podłoga stanowi problem. jej imponujący udźwig do 150 kg sprawia, że jest w stanie sprostać nawet najcięższym meblom, takim jak kuchenne blaty czy stoły.

Jednym z głównych atutów tej nóżki meblowej HAFELE AXILO H-125 jest regulowana wysokość, która wynosi od 115 mm do 145 mm. dzięki tej funkcji możesz dokładnie dostosować nóżkę do konkretnego mebla i poziomować go zgodnie z Twoimi potrzebami. regulacja odbywa się za pomocą narzędzia o kodzie producenta 637.76.360, co gwarantuje precyzyjne dostosowanie.

Materiał, z którego wykonana jest nóżka meblowa HAFELE AXILO H-125, to tworzywo sztuczne. jest to trwały materiał, który jest odporny na warunki środowiskowe typowe dla kuchni i mebli. kolor czarny nadaje jej elegancki wygląd, który może pasować do różnych stylów i designu mebli.

Nóżka kuchenna regulowana HAFELE AXILO H-125 to solidne narzędzie do poziomowania mebli, które cechuje się dużym udźwigiem, regulowaną wysokością oraz trwałością. dzięki niej Twoje meble będą stabilne, a Ty będziesz mógł cieszyć się równą i bezpieczną powierzchnią. jeśli szukasz niezawodnego rozwiązania do poziomowania mebli, nóżka meblowa HAFELE AXILO H-125 z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Produkty powiązane