Stopka, nóżka INTEGRATO Z wysokość maks. H-17 mm

35070010EA

  • Regulacja: 7-17mm
  • Obciążenie: 175kg/szt
  • Średnica podstawy: 50mm
  • Maksymalne obciążenie - 175 kg / szt.

Posiada zintegrowany, plastikowy ślizgacz ułatwiający regulację wysokości oraz zapobiegający porysowaniu podłogi.

Więcej szczegółów

3,53 zł brutto

Więcej informacji

Stopka/nóżka meblowa INTEGRATO Z to wysokiej jakości stopka z regulacją, dedykowana do zastosowania w trudnych warunkach, takich jak ciężkie szafy, regały i meble modułowe. Specjalnie zaprojektowana z myślą o meblach z mocno obciążonym dnem, stopka ta jest idealnym rozwiązaniem do montażu w wieńcu dolnym. Regulacja wysokości jest prosta i skuteczna, możliwa poprzez otwór ø 8 mm w wieńcu dolnym, używając klucza imbusowego S6 lub śrubokręta.

Metalowa konstrukcja nóżki meblowej jest solidna i trwała, wykonana ze stopu cynku, co gwarantuje odporność na obciążenia. Niezależny ślizgacz z tworzywa sztucznego ułatwia regulację, jednocześnie skutecznie chroniąc podłogę przed zarysowaniami. Dodatkowo, plastikowa zaślepka została dostarczona w komplecie, umożliwiając estetyczne zamaskowanie otworu regulacyjnego wewnątrz mebla.

Zastosowanie stopki meblowej INTEGRATO Z pozwala na skuteczne dostosowanie mebli do różnych warunków, łącząc funkcjonalność, trwałość i estetykę. To doskonałe rozwiązanie dla projektów meblarskich wymagających solidnych nóżek regulowanych.