CAMAR 300 - Stopka meblowa do szafek regulowana, ocynk

30000Z200

CAMAR 300 - Regulowana topka meblowa do szafek, to podstawowy regulator poziomu idealnie nadający się do standardowych, uniwersalnych potrzeb zarówno dużych producentów, stolarzy, kończąc na indywidualnych odbiorcach. Prosty sposób mocowania polegający na wpuszczeniu regulatora w spód płyty, a następnie dokręcenia boku regulatora do boku płyty.

Więcej szczegółów

3,53 zł brutto

Więcej informacji

Regulowana noga meblowa CAMAR 300 charakteryzuje się imponującym udźwigiem wynoszącym 100 kg, co czyni ją solidnym i niezawodnym wyborem do różnych mebli. Specjalnie zaprojektowana do płyt o grubości 19 mm, noga ta posiada podstawę talerzową, gdzie stopka ma stałą podstawę w formie talerza, co gwarantuje stabilność i równomierne rozłożenie ciężaru.

Co do wykonania, obudowa stopki została wykonana z metalu, a konkretnie ze stali, co zapewnia trwałość i odporność na obciążenia. Część regulacyjna, umożliwiająca dostosowanie wysokości, składa się z mieszanki znalu oraz tworzywa sztucznego. Część z tworzywa sztucznego jest czarna, dodając elegancji i kontrastu, natomiast część stopki jest pokryta warstwą ocynku, co nie tylko nadaje estetyczny wygląd, ale także zapewnia ochronę przed korozją.

Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji wysokości, umożliwiana przez gniazdo sześciokątne SW6 na górze, co pozwala dostosować mebel do indywidualnych preferencji i potrzeb użytkownika. To kompleksowe rozwiązanie łączy funkcjonalność, estetykę oraz trwałość, sprawiając, że noga meblowa doskonale spełnia wymagania różnych projektów meblarskich.