Obniżka! GTV Złączka ścianki tylnej dodatkowa biała L+P Zobacz większe

GTV Złączka ścianki tylnej dodatkowa biała L+P

PB-D-D2R0-01

Mocowanie relingu do podwyższonej ścianki tylnej. Komplet 2 sztuk w kolorze białym to wszechstronne akcesorium dla projektantów mebli, którzy pragną wprowadzić nowatorskie rozwiązania do swoich projektów.

Więcej szczegółów

3,67 zł brutto

Więcej informacji

GTV Złączka ścianki tylnej dodatkowa biała L+P to zaawansowany technicznie element wyposażenia meblowego, który wyróżnia się swoimi innowacyjnymi parametrami oraz zdolnością do podniesienia funkcjonalności i estetyki mebli na nowy poziom. Jego wartość jest oczywista, jako że spełnia on kluczową rolę w zapewnieniu stabilnego mocowania relingu do podwyższonej ścianki tylnej mebla, przy jednoczesnym zachowaniu estetycznego wyglądu i doskonałej jakości.

Złączka ścianki tylnej dodatkowa jest niezastąpionym elementem dla projektantów mebli, którzy pragną wprowadzić nowatorskie rozwiązania. Komplet dwóch sztuk w kolorze białym zapewnia jednolity wygląd i spójność w meblu. Zastosowanie tej złączki pozwala na wszechstronne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz mebla, poprawiając jednocześnie jego estetykę.

Mocowanie relingu do podwyższonej ścianki tylnej to kluczowa korzyść, jaką niesie ze sobą ta złączka. Dzięki temu meble zyskują stabilność i solidność, a jednocześnie zyskują na funkcjonalności. Możliwość montażu na dwóch ściankach, zarówno lewej, jak i prawej, pozwala na wszechstronne dostosowanie mebla do indywidualnych potrzeb.

Ta złączka ma znaczący wpływ na funkcjonalność mebla. Mocowanie relingu umożliwia wykorzystanie przestrzeni wewnątrz mebla w sposób efektywny i ergonomiczny. Jest to kluczowe w kontekście mebli przechowywanych w różnych pomieszczeniach, takich jak kuchnie, łazienki czy garderoby.

Mocną stroną tej złączki jest jej solidne wykonanie oraz zdolność do trwałego i niezawodnego działania. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia długotrwałą wydajność, co jest istotne, zwłaszcza w przypadku mebli, które są intensywnie użytkowane na co dzień.

Cechą dodatnią tej złączki jest jej wszechstronność zastosowania. Może być stosowana w różnych typach mebli, takich jak szafki kuchenne, garderobiane czy biurowe. Dodatkowo, możliwość montażu zarówno po lewej, jak i prawej stronie, daje projektantom elastyczność w dostosowaniu złączki do różnych konfiguracji mebli.

Cechą szczególną tej złączki jest jej zdolność do podniesienia wyglądu mebla dzięki estetycznemu wykonaniu oraz spójnemu wyglądzie. To element, który wprowadza do mebla pewien stopień designerskiego wyrafinowania, pozwalając na stworzenie mebli o unikalnym charakterze.

GTV Złączka ścianki tylnej dodatkowa biała L+P to niezawodny element meblowy o zaawansowanych parametrach technicznych. Jej wszechstronność, estetyka oraz zdolność do poprawy funkcjonalności sprawiają, że jest to nieodzowny komponent dla profesjonalnych projektantów mebli oraz dla każdego, kto pragnie wprowadzić do swoich projektów innowacyjne rozwiązania. To także gwarancja trwałości i jakości, które są niezbędne dla mebli użytkowanych na co dzień.