Bok perforowany GTV MODERN BOX 450mm średni, biały

PB-D-BXSIDE45B-1

Przeznaczony do średnich szuflad Modern Box o długości 450 mm, boki te wykonane z metalu i pomalowane na biało, doskonale pasują do różnych aranżacji

Więcej szczegółów

Zapytaj o dostępność

15,53 zł brutto

Więcej informacji

Bok perforowany GTV MODERN BOX o długości 450 mm, stanowiący element kompletu, to praktyczne i wszechstronne rozwiązanie, które wzbogaca możliwości organizacji wnętrza szuflad. Te boki perforowane są doskonałym dodatkiem do szuflad systemu Modern Box, w których ścianka tylna ma średnią wysokość. Ten kompletny zestaw boków oferuje precyzyjne dopasowanie, przydatne właściwości oraz estetyczny wygląd, przyczyniając się do maksymalnej funkcjonalności mebli.

Zastosowanie tych boków perforowanych zyskuje na wartości dzięki ich zaletom, które zapewniają wyjątkowe korzyści. Skonstruowane specjalnie do szuflad o długości nominalnej prowadnicy wynoszącej 450 mm, te boki znacznie zwiększają przestrzeń wewnętrzną szuflad. Wykonane z wytrzymałego metalu i pomalowane na biało, dodają estetyczności i trwałości meblom.

Charakterystyczną cechą tych boków perforowanych jest ich zastosowanie do średnich szuflad Modern Box o długości 450 mm. Długość boku wynosząca 420 mm doskonale komponuje się z wymiarami szuflad, zapewniając idealne dopasowanie. Ich instalacja polega na nakładaniu ich bezpośrednio na reling szuflad, co sprawia, że montaż jest prosty i pewny.

Niewątpliwą zaletą tych boków jest podniesienie funkcjonalności szuflady. Ich perforowane wzory umożliwiają efektywne organizowanie wnętrza poprzez przypięcie i zawieszenie różnych akcesoriów. Możliwość zastosowania półek, pojemników czy organizatorów wnętrza sprawia, że przestrzeń szuflady może być lepiej wykorzystana, co wpływa na porządek i łatwość dostępu.

Biały kolor tych boków dodaje im nowoczesności i uniwersalności, pozwalając na harmonijne wkomponowanie ich w różne aranżacje wnętrz. Estetyczny design podkreśla ich rolę jako zarówno funkcjonalnych, jak i dekoracyjnych elementów mebli.

Komplet zawiera dwa boki - lewy i prawy, co zapewnia pełną spójność i równowagę w wyglądzie mebla. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie kompletność i perfekcyjne wykończenie.

Bok perforowany GTV MODERN BOX o długości 450 mm to kompletny zestaw, który wprowadza funkcjonalność i estetykę do wnętrza szuflad. Doskonale skomponowane z szufladami systemu Modern Box, te boki znacznie zwiększają możliwości organizacji przestrzeni. Ich trwała konstrukcja, łatwy montaż i zastosowanie do średnich szuflad sprawiają, że stanowią nieodzowny element mebli, który wpływa na porządek i wygodę użytkowania.