Obniżka! Podpórka do półek szklanych mocowana na wkręt, chrom Zobacz większe

Podpórka do półek szklanych mocowana na wkręt, chrom

PP-GL-CGP-01

  • Podpórka do szkła
  • Mocowana na wkręt
  • Materiał: ZnAl
  • Kolor: chrom
  • Długość: 21,8 mm
  • Szerokość: 14,2 mm
  • Głębokość: 16,8 mm

Więcej szczegółów

1,23 zł brutto

Więcej informacji

Podpórka GTV do półek szklanych CGP jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących stabilnego i estetycznego sposobu mocowania półek szklanych. Wykonana z wysokiej jakości materiału ZnAl, podpórka ta wyróżnia się nie tylko trwałością, ale także atrakcyjnym wyglądem, dzięki kolorowi chromowemu.

Główną zaletą tej podpórki do półek szklanych jest jej funkcjonalność i łatwość montażu. Jest ona mocowana na wkręt, a dodatkowo wyposażona w gumkę, która zapewnia lepsze trzymanie półek i eliminuje możliwość ich ślizgania się czy przesuwania. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że umieszczone na niej szklane półki będą stabilne i bezpieczne, niezależnie od ich rozmiaru czy wagi.

Podpórka do półek szklanych została specjalnie zaprojektowana z myślą o zastosowaniu do szkła, co stanowi jej mocną stronę. Doskonale sprawdzi się w przypadku półek szklanych, które są coraz częstszym wyborem w nowoczesnym designie wnętrz. Jej estetyczny wygląd w połączeniu z funkcjonalnością i trwałością sprawiają, że będzie idealnym elementem wyposażenia zarówno w domach, jak i biurach czy sklepach.

Dogodność i łatwość montażu to kolejne cechy, które warto podkreślić. Dzięki precyzyjnym wymiarom i prostemu mechanizmowi montażu, użytkownik może samodzielnie zamontować podpórkę na półce bez konieczności angażowania fachowca.

Podpórka do półek szklanych wyróżnia się także cechą szczególną, jaką jest uniwersalność. Pasuje ona do różnych rozmiarów i grubości szklanych półek, dzięki czemu można ją wykorzystać w wielu różnych projektach.

Wartość tego produktu nie ogranicza się jedynie do samego elementu mocującego półki. Jego zastosowanie przyczynia się do estetycznego wykończenia przestrzeni, dodając elegancji i stylu. Ponadto, dzięki stabilnemu i bezpiecznemu mocowaniu szklanych półek, możliwe jest przechowywanie na nich cennych przedmiotów, ozdobnych elementów wystroju czy innych ważnych rzeczy.

Podpórka do półek szklanych w kolorze chrom do półek szklanych CGP stanowi niezawodne rozwiązanie dla osób poszukujących wytrzymałego i estetycznego sposobu mocowania szklanych półek. Jej trwały materiał, łatwość montażu, uniwersalność i możliwość zastosowania w różnych przestrzeniach czynią ją doskonałym wyborem dla wielu projektów. Bez wątpienia, ta podpórka przyczyni się do stworzenia funkcjonalnej i eleganckiej aranżacji wnętrza, wzbogacając je o nowy wymiar estetyki i praktyczności.