PPHU MAGO

Wybór odpowiednich akcesoriów do mebli może okazać się kłopotliwy przy urządzaniu domu czy mieszkania. Szeroki wybór produktów dostępny w PPHU MAGO pozwala na dopasowanie akcesoriów do specyfiki każdego pomieszczenia, zapewnić maksymalną funkcjonalność wnętrza i sprawić, że sprosta ono wszelkim potrzebom.

Wyposażenie kuchni

Wśród produktów oferowanych przez naszą firmę znajduje się między innymi sprzęt AGD do szuflad, dzięki któremu możliwe jest maksymalne zaoszczędzenie przestrzeni – zakup krajalnicy przeznaczonej do zabudowy doskonale sprawdzi się szczególnie w niewielkich pomieszczeniach. Jeszcze większe zaoszczędzenie przestrzeni umożliwią niezwykle praktyczne i proste w montażu żaluzje, które akcentują fronty meblowe, przyciągają wzrok i zapewniają wysoką funkcjonalność. Korzystanie z kuchni ułatwią wszelkiego rodzaju organizery kuchenne takie jak stojaki na noże albo wkładki do szuflad, a także praktyczne ociekarki czy kosze cargo. Zabudowane pojemniki na śmieci będą prostym i estetycznym rozwiązaniem, które pozwoli zapewnić czystość i zminimalizować ilość nieprzyjemnego zapachu w pomieszczeniu. Akcesoria odpowiednie do każdej kuchni produkowane są przez firmy takie jak Blum, Rejs, Würth, Camar czy Ritter.

Półki i szafki

Zwiększenie funkcjonalności wszelkich półek czy szafek możliwe jest dzięki zastosowaniu akcesoriów takich jak kątowniki, wsporniki półek, pomoce montażowe, prowadnice do drzwi i szuflad. Przy montażu czy pracach wykończeniowych niezbędne mogą okazać się za to materiały naprawcze takie jak wosk albo gąbka szlifierska, a także zamki, zaślepki, zawiasy i złączniki montażowe oraz hamulce i ograniczniki oferowane przez firmy Airtic Professional, Blum, IMPORT, Gamet, Salice, Amix oraz Würth.

Stelaże, nogi

Nogi, nóżki, systemy cokołowe oraz metalowe stelaże biurek i stołów pozwolą stworzyć praktyczne meble dopasowane do potrzeb danego pokoju czy biura, a kółka meblowe umożliwią konstruowanie ruchomych mebli czy wysuwanych blatów. Pracę w gabinecie ułatwią także organizery biurowe, czyli piórniki z kołnierzem od firmy Siso.

Oświetlenie

W każdym wnętrzu ogromną rolę odgrywa także oświetlenie, które spełnia nie tylko funkcje praktyczne i wpływa na funkcjonalność pomieszczenia, ale także może optycznie powiększyć przestrzeń, dodać jej ciepła czy zupełnie innego charakteru. W ofercie akcesoria.meble.pl znajdują się oferowane przez producenta Häfele przedłużacze, przewody zasilające czy przełączniki, które ułatwią dopasowanie oświetlenia do potrzeb danego pomieszczenia.

Multimedia

Codzienne korzystanie z urządzeń multimedialnych znacznie ułatwią rozmaite akcesoria meblowe w tym podnośniki na telewizor, praktyczne przedłużacze biurkowe, a także podnośniki czy półki pod klawiaturę. Bezpieczeństwo i funkcjonalność pomogą zwiększyć zaślepki, przewody, jednostki napędu, przepusty kablowe oraz kanały i osłony do kabli produkowane przez firmy Accuride, IMPRORT, Fun-Desk, Amix oraz Häfele 4 i ML Meble.

Szafki, szuflady

Uchwyty do szafek dostępne w różnych kształtach czy wzorach pozwalają na znalezienie możliwie najlepszych rozwiązań dla danego wnętrza. W ofercie akcesoria.meble.pl znajdują się relingi, gałki oraz ciekawe wieszaki, które sprawdzą się w kuchni, łazience czy przedpokoju. Produkowane są przez takie firmy jak Fennel, Gamet czy Schwinn.

Garderoba

Funkcjonalność każdej szafy można zwiększyć dzięki wykorzystaniu akcesoriów od firm takich jak Aluprofil, GTV, Häfele, Rejs, IMPORT oraz Valcomp, w tym drążków na wieszaki oraz pantografów.  Porządek w garderobie pozwolą utrzymać pojemne szuflady boczne, kosze cargo, czy wysuwane wieszaki lub specjalne półki na buty. Doskonałym rozwiązaniem będzie również zakup deski do prasowania z montażem do szuflady, która pozwoli zaoszczędzić dużo miejsca.

Maty dekoracyjne

Niepowtarzalności i walorów estetycznych mogą nadać wnętrzu maty dekoracyjne, które doskonale imitują metalowe okucia. Sprawdzą się zarówno w biurach, ubikacjach, miejscach użytku publicznego, jak również jako sposób na urozmaicenie wyglądu szaf czy zapewnienie ochrony meblom biurowym. Maty są samoprzylepne, a dzięki temu bardzo proste w montażu.

 

 

PPHU MAGO

93-613 Łódź

ul.Kolumny 220a

NIP: 729-011-26-49

REGON: 470774594

e-mail biuro: biuro@magolodz.pl

 

Główna siedziba:

P.H.U "MAGO"

UL.KOLUMNY 220A

93-613 ŁÓDŹ

e-mail sklep: sklep@magolodz.pl 

e-mail produkcja: uslugi@magolodz.pl 

telefon sklep: 42 646 40 66

telefon produkcja: 42 640 10 39


 INTERNETOWE SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ do płyt ciętych :

www.erozrys.magolodz.pl


Godziny otwarcia główna siedzib: 

pon - pt 8.00-17.00

sob 8.00-13.00

 Oddział:

P.H.U "MAGO"

UL. ALEKSANDROWSKA 189

91-155 ŁÓDŹ

e-mail sklep: rafal.pruszkowski@magolodz.pl

e-mail produkcja: uslugi2@magolodz.pl

telefon sklep: 606 960 846

telefon produkcja: 538 556 888
.

.

.

.

.

Godziny otwarcia oddziału:

pon-pt 7.30-16.00

sob 8.00-13.00

11.jpg
5.jpg 6
5.jpg 6