Kosz cargo mini NOMET trzypoziomowy 15 III srebrny

W-2312M-150.P22

Kosz cargo mini NOMET 15 III srebrny to trzypoziomowy kosz o pełnym wysuwie, zapewniający efektywne wykorzystanie przestrzeni w meblach kuchennych. Mocowanie dolne, miękki domyk i maksymalne obciążenie 30 kg gwarantują wygodę i trwałość. Smukła forma idealnie pasuje do wąskich przestrzeni. Komplet zawiera prowadnicę, stelaż i półki.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

148,19 zł brutto

Więcej informacji

Kosz cargo mini NOMET 15 III srebrny W-2312M-150-P22 to innowacyjny model kosza, który rewolucjonizuje organizację przestrzeni w meblach kuchennych. Wyposażony w trzy poziomy, ten kosz trzypoziomowy z linii STANDARD to doskonałe rozwiązanie zapewniające ergonomiczność oraz funkcjonalność, dzięki czemu znacząco ułatwia codzienną pracę w kuchni.

Wyróżniające się cechy techniczne tego modelu tworzą zestaw zalet, które warto dokładnie poznać. Dzięki prowadnicom pełnego wysuwu, kosz może być kompletnie wysunięty, ułatwiając dostęp do zawartości z każdego poziomu. Mocowanie dolne dodaje stabilności i pewności w trakcie użytkowania, eliminując ryzyko przechylania się kosza. System miękkiego domykania to innowacyjne rozwiązanie, które sprawia, że zamykanie kosza odbywa się płynnie i bezszelestnie.

Niezwykle ważnym atutem jest maksymalne obciążenie wynoszące aż 30 kg, co czyni ten kosz nie tylko praktycznym, ale również solidnym elementem meblowym. Wykonany z cienkiego i trwałego drutu, kosz cargo jest zarówno lekki, jak i wytrzymały, co gwarantuje długotrwałą i skuteczną pracę.

Kosz cargo mini NOMET trzypoziomowy 15 III jest przemyślany pod względem przestrzeni i mobilności. Smukła forma pozwala na optymalne wykorzystanie nawet wąskich przestrzeni meblowych. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą maksymalnie zagospodarować każdy centymetr w szafkach kuchennych.

Zalety kosza trzypoziomowego cargo mini NOMET 15 III srebrny W-2312M-150-P22 można podsumować w następujący sposób:

  • Trzypoziomowa konstrukcja z pełnym wysuwem umożliwia łatwy dostęp do zawartości.
  • Mocowanie dolne i system miękkiego domykania zapewniają stabilność i komfort użytkowania.
  • Maksymalne obciążenie 30 kg świadczy o solidności i trwałości kosza.
  • Smukła forma i mobilność doskonale sprawdzają się w wąskich przestrzeniach.
  • Solidny materiał metalowy zapewnia długotrwałą funkcjonalność.

W zestawie znajdują się prowadnica, stelaż oraz półki, co oznacza, że wszystko, co jest potrzebne do montażu i użytkowania, jest dostarczane w komplecie. Dzięki tym wszystkim cechom, kosz cargo mini NOMET 15 III srebrny W-2312M-150-P22 staje się kluczowym elementem do organizacji przestrzeni w meblach kuchennych, zapewniając użytkownikom wygodę, funkcjonalność i trwałość.