Mobilność mebli odgrywa kluczową rolę w codziennym życiu, wpływając na nasz komfort i efektywność. Jednakże, aby meble były nie tylko funkcjonalne, ale także dostarczały wyjątkowego doświadczenia użytkownika, konieczne jest zastosowanie zaawansowanych technologii ruchu. W tym kontekście, technologie ruchu Blum zyskują coraz większą popularność, a cztery z nich, czyli BLUMOTION, SERVO-DRIVE, TIP-ON BLUMOTION oraz TIP-ON, oferują niezrównane korzyści.

 

BLUMOTION: Delikatność i cichość


BLUMOTION to technologia, która zapewnia delikatne i ciche zamykanie mebli, niezależnie od ich wagi czy prędkości zamykania frontów. System ten jest zintegrowany w podnośnikach frontów górnych, zawiasach i systemach szuflad, a jego adaptacyjny system hamowania sprawia, że meble zamykają się bezpiecznie i elegancko. Bez względu na to, czy mamy do czynienia z frontami uchylnymi, drzwiami szafek czy szufladami, BLUMOTION dostarcza niezawodne doświadczenia.

BLUMOTION: Rewolucja w cichym zamykaniu mebli

Projektowanie mebli przechodzi rewolucję, a jedną z kluczowych innowacji jest technologia BLUMOTION. To rozwiązanie marki Blum zrewolucjonizowało sposób, w jaki meble zamykają się, oferując niezrównane korzyści, zarówno dla użytkowników, jak i projektantów.

Delikatność w ruchu

BLUMOTION to system hamowania, który gwarantuje delikatne i ciche zamykanie mebli, niezależnie od wagi czy prędkości zamykania frontów. Dzięki tej technologii, użytkownicy mogą cieszyć się harmonijnym doświadczeniem korzystania z mebli, bez niepotrzebnego hałasu czy przypadkowych uderzeń.

Uniwersalność zastosowań

Jedną z największych zalet BLUMOTION jest jego uniwersalność. System ten jest zintegrowany w różnych elementach mebli, takich jak podnośniki frontów górnych, zawiasy czy systemy szuflad. Niezależnie od rodzaju mebla, BLUMOTION dostarcza jednolite, wysokiej jakości doświadczenie zamykania.

Adaptacyjny system hamowania

Wyróżnikiem BLUMOTION jest adaptacyjny system hamowania, który dostosowuje się do różnych warunków. Bez względu na prędkość zamykania czy wagę frontu, drzwi czy szuflady, BLUMOTION zapewnia równomierne i kontrolowane zamknięcie, eliminując przypadkowe trzaski i zderzenia.

Integracja w designie

Blum zdaje sobie sprawę, że design mebli jest równie istotny, co ich funkcjonalność. Dlatego BLUMOTION został inteligentnie zintegrowany w różne elementy, zachowując estetykę mebli. To rozwiązanie nie tylko działa skutecznie, ale także dodaje wartości wizualnej każdemu projektowi.

Zaawansowane systemy BLUMOTION

BLUMOTION to nie tylko jedno rozwiązanie, to cała gama zaawansowanych systemów, które można dostosować do konkretnych potrzeb. Bez względu na to, czy mamy do czynienia z frontami uchylnymi, drzwiami szafek czy szufladami, BLUMOTION dostarcza spersonalizowane i efektywne rozwiązania dla różnych typów mebli.

Cicha elegancja w każdym meblu

BLUMOTION to nie tylko technologia ruchu; to filozofia projektowania mebli, która kładzie nacisk na komfort, estetykę i wszechstronność. Dzięki BLUMOTION, meble stają się nie tylko funkcjonalne, ale także eleganckie i dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. To więcej niż tylko zamykanie – to doświadczenie, które wchodzi w harmonię z codziennym życiem.


SERVO-DRIVE: Elektryczne wspomaganie


Najnowocześniejszą technologią ruchu Blum jest SERVO-DRIVE, który oferuje elektryczne wspomaganie otwierania mebli. To fascynująco proste rozwiązanie pozwala otwierać fronty górne, szuflady czy drzwi szafek niemal samoczynnie, poprzez lekkie naciśnięcie ich powierzchni. Co więcej, BLUMOTION dba o delikatne i ciche zamykanie, tworząc kompleksowe doświadczenie użytkownika.

SERVO-DRIVE: nowoczesne wspomaganie otwierania mebli


W dynamicznym świecie, oczekiwania względem funkcjonalności mebli rosną, a jednym z najnowocześniejszych rozwiązań na rynku jest technologia SERVO-DRIVE. Zapewniając elektryczne wspomaganie otwierania, SERVO-DRIVE nie tylko ułatwia korzystanie z mebli, ale także wprowadza nowy wymiar elegancji i innowacji do każdego projektu.

Elektryczne wspomaganie: prosto w przyszłość

SERVO-DRIVE to rewolucyjne rozwiązanie, które eliminuje tradycyjne uchwyty i guziki. Działa na zasadzie elektrycznego wspomagania otwierania, co sprawia, że otwieranie frontów górnych, szuflad czy drzwi staje się łatwe i intuicyjne. Wystarczy lekkie naciśnięcie, a mebel otworzy się niemal bez wysiłku.

Precyzyjne działanie: bezpieczeństwo i komfort

SERVO-DRIVE nie tylko ułatwia otwieranie mebli, ale również dba o bezpieczeństwo i komfort użytkownika. Fronty uchylne otwierają się delikatnie po lekkim naciśnięciu, a zamykanie odbywa się równie płynnie, dzięki zintegrowanemu systemowi BLUMOTION. To eleganckie połączenie precyzji i wygody.

Uniwersalność zastosowań: dla każdego miejsca w domu

SERVO-DRIVE to nie tylko rozwiązanie dla frontów górnych kuchennych szafek. Dostępny jest w różnych wariantach, umożliwiając zastosowanie go w szufladach, lodówkach, zamrażarkach, a nawet zmywarkach. Dzięki temu, cały dom może być wyposażony w nowoczesne i funkcjonalne meble.

SERVO-DRIVE do AVENTOS: Nowa era frontów uchylno-podnoszonych

Podnośniki AVENTOS z SERVO-DRIVE to prawdziwa rewolucja w otwieraniu frontów uchylno-podnoszonych. Delikatne naciśnięcie powierzchni frontu sprawia, że mebel otwiera się szeroko, umożliwiając łatwe dostęp do jego wnętrza. Zamykanie odbywa się równie sprawnie, zapewniając elegancję i funkcjonalność.

SERVO-DRIVE Uno: wygodne sortowanie śmieci

W kontekście rozwiązań pojedynczych, SERVO-DRIVE Uno to doskonałe wsparcie dla szuflady na sortowniki śmieci. Otwieranie poprzez naciśnięcie, a front pozostaje czysty, pozwalając na wygodne sortowanie odpadów. To przykład, jak SERVO-DRIVE może doskonale współgrać z codziennymi potrzebami.

Pełna kontrola: dostosowanie do indywidualnych preferencji

Jednym z kluczowych atutów SERVO-DRIVE jest pełna kontrola użytkownika. Możliwość przerwania ruchu otwierania w dowolnym momencie daje użytkownikowi pełen nadzór nad meblami. W przypadku przerw w dostawie prądu, fronty górne, szuflady i lodówki z SERVO-DRIVE mogą być otwierane tradycyjnie.

Dezaktywacja z elegancją: oszczędność energii i komfort

SERVO-DRIVE można łatwo dezaktywować za pomocą dostępnego włącznika. To nie tylko oszczędność energii, ale również wygodne rozwiązanie podczas czyszczenia frontów czy konieczności otwierania mebli tradycyjnie. SERVO-DRIVE to nowoczesność, która daje użytkownikowi pełną kontrolę.

SERVO-DRIVE - kolejny krok w przyszłość mebli

SERVO-DRIVE to nie tylko elektryczne wspomaganie otwierania. To nowoczesność, komfort i elegancja, które wprowadzają meble do nowej ery funkcjonalności. Dzięki SERVO-DRIVE, każdy mebel staje się inteligentnym elementem domu, dostosowującym się do potrzeb użytkownika. To nie tylko ruch mebla – to ruch w kierunku nowoczesności i wygody.

 

TIP-ON BLUMOTION: Mechaniczne wspomaganie z elegancją


TIP-ON BLUMOTION to harmonijne połączenie mechanicznego wspomagania otwierania TIP-ON z systemem hamowania BLUMOTION. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się łatwym otwieraniem mebli poprzez delikatne naciśnięcie frontu, a BLUMOTION zadba o ciche i delikatne zamknięcie. To rozwiązanie jest idealne dla systemów szuflad LEGRABOX, TANDEMBOX oraz krytych prowadnic MOVENTO.

TIP-ON BLUMOTION: innowacyjne rozwiązanie dla mebli bez uchwytów

W dzisiejszym świecie, gdzie design mebli i komfort obsługi są równie ważne, co ich funkcjonalność, technologia TIP-ON BLUMOTION staje się kluczowym elementem przyszłości projektowania wnętrz. To harmonijne połączenie mechanicznego wspomagania otwierania z zaawansowanym systemem hamowania, które przewyższa oczekiwania zarówno użytkowników, jak i projektantów.

Mechaniczne wspomaganie z elegancją

TIP-ON BLUMOTION oferuje fascynujące połączenie mechanicznego wspomagania otwierania (TIP-ON) ze sprawdzonym systemem hamowania (BLUMOTION). Dzięki temu, użytkownicy mogą cieszyć się łatwym otwieraniem szuflad i drzwi, a system BLUMOTION zadba o delikatne i ciche zamykanie.

Uniwersalne zastosowania

Jedną z największych zalet TIP-ON BLUMOTION jest jego wszechstronność. To rozwiązanie może być zastosowane do systemów szuflad LEGRABOX i TANDEMBOX, a także do systemu krytych prowadnic MOVENTO. Bez względu na rodzaj mebla, TIP-ON BLUMOTION dodaje elegancji i funkcjonalności.

Fascynujące połączenie: TIP-ON BLUMOTION w praktyce

Otwieranie szuflad i drzwi przy użyciu TIP-ON BLUMOTION to wyjątkowe doświadczenie. Delikatne naciśnięcie frontu sprawia, że ruch jest wspomagany mechanicznie, a system BLUMOTION dba o płynne i ciche zamknięcie. To rozwiązanie łączy prostotę obsługi z elegancją designu.

Niewielka szczelina frontu: wyjątkowa swoboda projektowania

TIP-ON BLUMOTION może być zrealizowany przy niewielkiej szczelinie frontu, wynoszącej jedynie 2,5 mm. To innowacyjne podejście do projektowania mebli bez uchwytów, które pozwala na większą swobodę w kreowaniu estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań.

Inteligentna mechanika: regulacja w 4 wymiarach

Rozwiązanie TIP-ON BLUMOTION to nie tylko prostota obsługi, ale także inteligentna mechanika. Regulacja w 4 wymiarach umożliwia precyzyjne dostosowanie układu szczelin, a regulacja głębokości odbywa się bez użycia narzędzi, przy pomocy wygodnego pokrętła.

Zastosowanie w systemie LEGRABOX

Elegancki system szuflad LEGRABOX może być doskonale połączony z TIP-ON BLUMOTION. To nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne rozwiązanie, które podkreśla nowoczesność i elegancję mebli.

TIP-ON BLUMOTION w TANDEMBOX

Sprawdzony system szuflad TANDEMBOX zyskuje na funkcjonalności dzięki mechanicznemu wspomaganiu otwierania TIP-ON BLUMOTION. To harmonijne połączenie sprawia, że korzystanie z mebli staje się jeszcze bardziej komfortowe.

Innowacyjność w systemie MOVENTO

TIP-ON BLUMOTION można zastosować wraz z systemem krytych prowadnic MOVENTO, wprowadzając innowacyjność do projektów meblarskich. To rozwiązanie nie tylko działa efektywnie, ale także nadaje meblom nowoczesny charakter.

TIP-ON BLUMOTION - Komfort i Estetyka Bez Uchwytów

TIP-ON BLUMOTION to nie tylko technologia ruchu, to sposób na wprowadzenie do mebli komfortu i estetyki. Dzięki harmonijnemu połączeniu mechaniki TIP-ON z systemem hamowania BLUMOTION, każdy mebel staje się nie tylko funkcjonalny, ale także elegancki. To innowacyjne podejście do projektowania, które podkreśla, że meble bez uchwytów mogą być nie tylko wygodne, ale również piękne.

 

TIP-ON: Prosta funkcjonalność


Funkcjonalność i komfort otwierania mebli bez uchwytów osiągalne są dzięki technologii TIP-ON. Drzwi szafek, fronty uchylne czy szuflady otwierają się po delikatnym naciśnięciu frontu za pomocą mechanicznego wspomagania otwierania TIP-ON. To rozwiązanie zapewnia łatwe otwieranie i zamykanie mebli, bez konieczności użycia tradycyjnych uchwytów.

Wprowadzenie tych innowacyjnych technologii ruchu Blum do projektów meblarskich pozwala na stworzenie mebli, które nie tylko zachwycają estetyką, ale także oferują niezrównane doświadczenia użytkownika. Dzięki nim, każdy mebel staje się inteligentnym, dostosowującym się do potrzeb użytkownika, co sprawia, że korzystanie z niego staje się prawdziwą przyjemnością.

TIP-ON: mechaniczne wspomaganie otwierania mebli bez uchwytów

W dzisiejszych czasach, minimalistyczny design stał się jednym z głównych trendów w aranżacji wnętrz. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie, technologia TIP-ON zyskuje coraz większą popularność. Pozwala ona na mechaniczne wspomaganie otwierania mebli bez konieczności stosowania tradycyjnych uchwytów. Zanurzmy się w świat TIP-ON i odkryjmy, dlaczego to rozwiązanie zdobywa uznanie wśród projektantów i użytkowników mebli.

Mechanika TIP-ON: prostota i funkcjonalność

TIP-ON to innowacyjne podejście do otwierania mebli, które kładzie nacisk na prostotę obsługi i elegancję designu. Dzięki mechanizmowi TIP-ON, fronty uchylne, drzwi i szuflady otwierają się pod wpływem lekkiego nacisku, co eliminuje potrzebę stosowania tradycyjnych uchwytów. To rozwiązanie sprawia, że meble stają się nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne.

TIP-ON do drzwi: otwieranie z lekkością

Otwieranie drzwi bez uchwytów za pomocą TIP-ON to wyjątkowe doświadczenie. Delikatne naciśnięcie frontu sprawia, że drzwi otwierają się płynnie i lekko, bez konieczności stosowania siły. To rozwiązanie nadaje wnętrzom nowoczesny charakter i podkreśla minimalistyczny design.

TIP-ON do AVENTOS: Nowa era otwierania frontów uchylnych

Podnośniki AVENTOS z zastosowaniem technologii TIP-ON wprowadzają nową erę otwierania frontów uchylnych. Lekkie naciśnięcie powierzchni frontu sprawia, że podnośnik unosi się, umożliwiając łatwe dostępy do zawartości mebla. To rozwiązanie łączy w sobie wygodę obsługi z elegancją designu.

TIP-ON do systemów szuflad: komfort w korzystaniu

Mechaniczne wspomaganie otwierania szuflad za pomocą TIP-ON to gwarancja komfortu w korzystaniu z mebli. Bez względu na wagę czy wymiary szuflady, użytkownik może cieszyć się łatwym dostępem do jej wnętrza, dzięki zastosowaniu tej innowacyjnej technologii.

Regulacja w 4 wymiarach: dostosowanie do indywidualnych preferencji

TIP-ON nie tylko ułatwia otwieranie mebli, ale także oferuje możliwość precyzyjnej regulacji w 4 wymiarach. Użytkownik może dostosować parametry otwierania do swoich indywidualnych preferencji, co sprawia, że meble stają się jeszcze bardziej spersonalizowane.

TIP-ON do AVENTOS HK-XS: minimalistyczne podejście do kuchennych rozwiązań

TIP-ON do podnośników AVENTOS HK-XS to idealne rozwiązanie dla miłośników minimalistycznego designu kuchennego. Mechaniczne wspomaganie otwierania sprawia, że fronty podnoszą się lekko i płynnie, dodając elegancji kuchennemu wnętrzu.

TIP-ON - nowoczesne podejście do designu mebli

TIP-ON to nie tylko technologia, to filozofia projektowania, która stawia na prostotę, funkcjonalność i estetykę. Mechaniczne wspomaganie otwierania mebli bez uchwytów to nie tylko nowoczesne rozwiązanie, ale także sposób na stworzenie wnętrz zgodnych z najnowszymi trendami. TIP-ON to więcej niż mechanizm – to klucz do nowoczesności w designie mebli.